reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Betka to co? dieta? Razem zawsze raźniej :)
Ja dziś mialam znow ciężki i stresujacy dzień, aż chyba z tych nerwów krew mi z nosa poleciała.
 
reklama
Swistak wlasnie ciekawa bylam bo tak patrzalam w necie i czasem pisza dziewczyny ze tyle kg stracily ze az wierzyc sie nie chce np z 15 od razu z 10 im spadlo...
Wiktorka no chyba bedzie trzeba z ta dieta ruszyc bo zalamka
Czym sie tak stresujesz?
Juz na wolnym jestes?
 
Poczekajcie troszke z tą dietą jak będziecie karmic piersia to wam troche spadnie bo wszystkiego na poczatku nie wolno jesc dojda nieprzespane noce niedojecie bo bedziecie wolały zajac sie malenstwem to wtedy wam waga spadnie
 
ja tam jak kp to jadłam wszystko :) pokarm robi się z krwi a nie z tego co jemy :)
ja niestety nie pamiętam ile od razu mi kg ubyło bo zupełnie o tym nie myślałam.
jakoś po pół roku zaczęłam ćwiczyć ale na spokojnie nie jakieś fit wariactwo; ) po roku ważyłam mniej niż przed ciążą. skóra na brzuchu niestety luzniejsza została. .. robił się zwisek lekki... podejrzewam że to zasługa cc bardziej i może jakbym się smarowala ujedrniaczami to byłoby lepiej :)

teraz tez się nie mogę doczekać aż zacznę ćwiczyć :) zobaczymy czy zapał mi zostanie ;)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiktorka, a czy ty przypadkiem od września nie miałaś iść już w końcu na zwolnienie? Podziwiam cię, bo ja siedząc w domu czuję się średnio, zwariowałabym chodząc do pracy teraz, już nawet nie wspominając o tym jaki byłby to dla mnie wysiłek fizycznie.
Ja też się martwię o kondycję po ciąży, a na szkole rodzenia mówili nam, że przez trzy miesiące po porodzie nie powinno się biegać i robić brzuszków. Pocieszam się tylko tym szybkim spadkiem wagi, ja akurat wierzę w cudowne minus 10 kg w tydzień, bo w sumie sama dzidzia, wody i łożysko to będzie jakieś 5-6 kg :)

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też najbardziej boje się skóry wiszącej na brzuchu i że zostanie celulit na udach i pupie. No ale trzeba będzie sie wziąć za siebie:)
 
Do góry