reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ja +10 i nie widać na szczęście żadnych rozstępów czy celulitu i oby później się nie pokazały.
Strasznie się dzisiaj czuję... nie wiem czy maleństwo nie skopało mi żołądka. I wydaje mi się że obniżył mi się brzuch, bo jeszcze wczoraj tak rozmyślałam, że to straszne, że piersi kładą mi się na brzuchu, a dziś już tak nie ma.
Ja ze szkoły rodzenia jestem średnio zadowolona. Chodzimy tam od 22 tyg. i jeszcze 2 spotkania zostały, także jest to takie rozwleczone w czasie... Kilka spotkań to zupełnie o jakichś pierdołach co się położnej przypomniało albo jakieś opowieści z porodówki, dopiero ostatnie kilka takich pożytecznych o opiece okołoporodowej, noworodku - w końcu jakieś konkrety. Ale jak mój mąż czule brał tą lalkę na szkole to myślałam, że się rozpłacze <3
 
Hej wyniki gorsze. Cholestaza się rozwija. Czekam na usg i po nim będzie decyzja. Może jeszcze 2/3 dni wytrzymam ale nie dłużej bo juz maksymalne dawki leków biorę. Modlę się aby dzieciaki miały każde ponad 2kg.
Dzięki za kciuki. Potrzymajcie jeszcze trochę.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiola bo do pracy nie chodzę, ale sama wiesz, prowadzę firmę więc nie moge całkowicie sie oderwać i zająć sobą. Zazdroszcze etatu :( choc ja wtedy tez narzekalam, że na kogoś pracuje... Kamila powodzenia!!!
 
Kamila, trzymamy kciuki! Wszystko będzie dobrze!!!
Wiktorka, nie ma niestety rozwiązania idealnego, i etat, i własna firma mają plusy i minusy. Pamiętaj tylko, że na tym etapie musisz się oszczędzać i mocniej o siebie dbać, co by się nie działo.

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiola wiem, taki mam glupi charakter, że wszystko chce zrobic sama i szybko sie denerwuje. Do tego wczoraj słuchajcie zostalo mi wypomniane, że jeżdżę windą dla niepelnosprawnych (innej nie ma) i to.nic, że jestem w 9 miesiacu. Heh.
Za to dzis przyjdą mebelki :)
 
reklama
Kamila i ja rowniez trzymam za Ciebie kciuki i malenstwa &&&

Ja dzis bylam u fryzjera bo mowie jak mnie wezmie to juz nie zdaze:p
Wiktorka winda jest po to zeby nia jezdzic no zwlaszcza w 9mscu..co za narod
 
Do góry