reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
ale nie da się ujednolicić dzieci :) i tak w praktyce same przekonujemy się co dla naszych dzieci najlepsze :)


no własnie co maluch to inny dlatego cały czas zastanawiam się nad szkolą rodzenia na początku ciąży chciałam koniecznie iść aby się wszystkiego dowiedzieć ale teraz już sama nie wiem większość rzeczy można znaleźć w internecie mam fajna ksiazke wiec jedyny plus jaki teraz widzę to poznanie innych mam :)
 
w szkole rodzenia fajne są zajęcia praktyczne. ćwiczenia oddechów, gimnastyka. poznanie praw kobiety podczas porodu. poznanie etapów porodu itp.
u mnie bardzo mało było o samym pielegnowaniu dziecka. bardziej właśnie tematy związane z końcem ciąży, porodem i pologiem :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tylko 1,5kg na plusie ale to tylko ze jestem na diecie przez cukrzyce a na poczatku wazyłam 78a teraz 79,5 ale mały rosnie bo miesiac temu wazył 2300 wiec wysysa wszystko ze mnie przy corci przytyłam 9 z czym zostało mi po niej 3kg
 
Świstak to Ty figurę bedziesz miała lepsza po porodzie niz przed:)
Jak my bedziemy marudzily ze słonie jestesmy ty nam tu wyskoczysz ze zdjęciem super laski:)
U mnie +13
 
Ja wczoraj cały dzień przeleżałam i dzisiaj jest lepiej , nawet rano mnie w ogóle nie bolało teraz troszkę . Zadzwoniłam dzisiaj do lekarza i powiedział żebym przez 2-3 dni poleżała i brała no spe albo scopolan 3x dziennie i tyle . Za bardzo się nie przejął więc chyba to nic takiego strasznego . Pewnie też po prostu już trzeba się oszczędzać.
 
reklama
Betka mi 3kg jak wyszłam ze szpitala ale najbardziej mi sie podobało hak sie połozyłam a brzuszek wpadał az do srodka tak jak bym nic nie miała
 
Do góry