reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Z tymi fontannami ha ha czytałam i kolezanka mi poradziła co ma syna ze jak zciagasz pieluszke to trzeba połozyc zaraz nowa na siuraczku jeszcze nie rozłozona to wtedy mu sie nie podniesie
 
reklama
Ja słyszałam właśnie o tych fintannach u chłopców. doświadczenia w temacie nie mam bo u mnie same dziewczyny ;)
chociaż córa mnie nie raz obsikala. .. ba! żeby tylko[emoji14]a mój przyszły mąż też zdystansowany do brzucha hehe ale on mi wprost mówi ze będę musiała go nauczyć wszystkiego bo nigdy nie widział noworodka nawet :) coś czuje ze będzie wesoło[emoji14]

33tc ♡Tymon♡ +12kg
 
i szczerze to przeraża mnie wizja pielęgnacji takiego małego siurka. .. naczytałam się o układaniu do gory/na dół, o stulejkach itp... mam nadzieje ze to naturalnie przyjdzie samo... ale nie chciałabym krzywdy mu zrobić[emoji14]

33tc ♡Tymon♡ +12kg
 
i szczerze to przeraża mnie wizja pielęgnacji takiego małego siurka. .. naczytałam się o układaniu do gory/na dół, o stulejkach itp... mam nadzieje ze to naturalnie przyjdzie samo... ale nie chciałabym krzywdy mu zrobić[emoji14]

33tc ♡Tymon♡ +12kg

ja naszczescie mam siostre i już mi opowiada jak to układać "trabe" w pieluszce.
 
Jak że wszystkim są dwie szkoły. .. niektórzy zalecają do góry, a inni na dol.... tak jak z tą skórką jedni mówią delikatnie ściągać a inni nie ruszać. .. hehe i weź tu bądź mądra ;)

33tc ♡Tymon♡ +12kg
 
Rybki ja się obawiam ze w październiku może być ciężko z tym golaskowaniem. ..
kiedy się zaczyna w ogóle okres grzewczy?[emoji14]u nas chyba wcześniej trochę bo szybciej zimno jest od gór. ...

jaaaa jeszcze tylko wrzesień i zaczną się u nas akcje rozpakowywawcze[emoji14]
która z nas ma pierwsza termin? ale z om czy usg ustalony przez lekarza?
ja na dobra sprawę dopiero 17.10 jakbym miała rodzic sn ;)

33tc ♡Tymon♡ +12kg
 
Hehe dziewczyny nie tak łatwo dziecko zepsuć ;)
Ja moich często na golass trzymalam. Tylko luzno tetre rzucalam na siusiaka w razie pożaru ;)

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom

Moja siostra tez stała się zwolenniczka zakrywania "traby" tetrowa pieluszka aby mu nie zmarzl i nie wypuscil strumienia prosto na twarz swojej mamy.

Zyciowa u nas zapewne tez będzie " wesolo" ostatnio pokazałam mojemu na YT jak położna myje dzieciątko a potem je przebiera to się mój śmiał ze odda małego takiej Pani i odbierze po 3 mc jak już będzie wyglądało jak "czlowiek"
 
Życiowa mój syn z października a corkaz lutego.
U nas w domu to wiatr musi specyficznie wiać zeby zimno było - wtedy odkrecam kaloryfery.
Moje daty to om 5.10 i usg 7.10

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Betka ma chyba najwczesniej bo 30.09 ale dziewczyny z blizniakami maja sie wczesniej rozpakowac chyba.
Przyszlo mi zamowienie z apteki gemini jestem super zadowolona. Tekila dziekuje :*
Zamowilam te bambusowe pieluchy jejuuuu jakie to miłe, jakie delikatne normalnie cuuudowne
 
Do góry