reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Mnie od czasu do czasu ściskają tylko siostrzeńcy jak długo nie widza. Piesek tez juz sie nie kladzie na brzuchu tylko zostaje na udach i jedynie głowę kładzie czasami na brzuch
 
reklama
Patrish ale mnie nikt nie ściska tylko delikatnie się przytula z uczuciem...
ona po prostu już chce być starszą siostrą bardzo i podawać pieluszki i masować stopki ha ha ha
oby jej ta troska nie przeszła jak młody będzie się darł pół nocy[emoji14]

33tc ♡Tymon♡ +12kg
 
Patrish ale mnie nikt nie ściska tylko delikatnie się przytula z uczuciem...
ona po prostu już chce być starszą siostrą bardzo i podawać pieluszki i masować stopki ha ha ha
oby jej ta troska nie przeszła jak młody będzie się darł pół nocy[emoji14]

33tc ♡Tymon♡ +12kg

ja mam nadzieje ze nasz Wiktorek będzie spokojnie sypiał. tatus wstaje o 4.30 do pracy wiec jestem przyzwyczajona ze ktos sie budzi i ciekawe czy wytrzymam jak mnie beda budzic na zmiane :).
Wczoraj czytałam jakieś artykułu o bezdechu i się trochę przeraziłam ale mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze i tez będę spać razem z małym w nocy
 
Zyciowa moja cora powiedziała ze moze mi pomagac przy braciszku ale pieluch to ona nie bedzie ani przebierac a tymbardziej ich wyrzucac bo jej moja siostra opowiadała jak moj siostrzeniec a to ja osikał jak go przebierała a to jak smierdzi pielucha i takie pierdoły nie ma to jak dobra ciocia
 
Zyciowa moja cora powiedziała ze moze mi pomagac przy braciszku ale pieluch to ona nie bedzie ani przebierac a tymbardziej ich wyrzucac bo jej moja siostra opowiadała jak moj siostrzeniec a to ja osikał jak go przebierała a to jak smierdzi pielucha i takie pierdoły nie ma to jak dobra ciocia

no ja tez słyszałam opowieści od siostry jak to moi siostrzeńcy sikali do góry jak tylko pieluszkę zdjela, mnie na szczęście przy ich przebieraniu podobna historia nie spotkała wiec mam nadzieje ze przy moim tez nie bede musiała się borykać z fontanna :p
 
Dobrze, ze tak cieszą sie te wasze pociechy :) moj chlop to malo brzucha dotyka teraz. Na poczatku wiecej, wydaje mi sie, że zaczyna sie bać, że widzi że mało czasu zostało i że ja bardzo sie męczę.
Moj jeden kot omija brzuch, a drugiemu to wszystko jedno po czym chodzi, sama go musze zganiac. Smiac mi sie chce jak mloda kopie, a one pyszczki maja na brzuchu i tak im skaczą, ale nie zmienią pozycji uparciuchy
 
Dobrze, ze tak cieszą sie te wasze pociechy :) moj chlop to malo brzucha dotyka teraz. Na poczatku wiecej, wydaje mi sie, że zaczyna sie bać, że widzi że mało czasu zostało i że ja bardzo sie męczę.
Moj jeden kot omija brzuch, a drugiemu to wszystko jedno po czym chodzi, sama go musze zganiac. Smiac mi sie chce jak mloda kopie, a one pyszczki maja na brzuchu i tak im skaczą, ale nie zmienią pozycji uparciuchy


ja bym się nie martwiła na Twoim miejscu ze tak mało dotyka, Moj to jak mu reki nie położę to sam by nie pogłaskał brzucha , czasem jak Wiktorek żwawo bryka w brzucha a ja wyglądam jak bym taniec brzucha wykonywała to się kładę i wtedy wspólnie patrzymy na te harce naszego malucha :)
 
reklama
Do góry