reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Asik, czyli cora jak u mnie[emoji6] ja mam prawie wszystko i ominą mnie zakupy tym razem [emoji57]

Ja juz także nie mogę leżeć na płasko, bo zaczynają się uciski i nie mogę potem wstać i potrzebuje czasu na rozchodzenie. Wtedy człapie jak kaczka...

eNortjKzUjIyMjU1MFOyBlwwFXoC0Q,,37.png


1usa3e5eqna1rleq.png
 
reklama
joani - ooo to parka jak u nas :) tylko u mnie dużo większa różnica wieku będzie. Na dniach mają przywieść nowe meble do pokoju dla syna (mąż musiał z gabinetu się wynieść)i będę mogła powoli odnowić stary pokój po synku dla córci (zostawiam jego stare meble), to będę mogła ściągnąć ciuszki ze stryszku i zobaczyć co do mne wróciło a co muszę dokupić.

hehe etap kaczki :D uśmiałam się :p U mnie dochodzi jeszcze ból biodra i drętwienie nogi....
 
ja jak pochodzę pół dnia sprzątam albo coś i położę się to potem nie mogę wstać tak mnie plecy napierdzielają..
 
Ja przy poprzedniej ciazy mialam plan urodzić w wannie, z relaksacyjna muzyczka i bez znieczulenia ale niestety mojej miałej sie nie spieszyło i mialam poród wywoływany bez waniusi i muzyczki z oksytocyna:( po6 godzinach i 2 cm rozwarcia polozna sama przytargala anestezjologa i zaproponowali znieczulenie bo wiedziała ze to jeszcze troche potrwa i nie bede miała sily przeć. I dzieki jej za to bo urodziłam po 20 godz.
Tym razem mam plan:) w drodze do szpitala bede dzwonić żeby anestezjolog ze znieczuleniem na rejestracji juz na mnie czekał albo nie rodzę!!!
 
Dzien dobry kobietki:) a ja jakos z łóżka wygramolić sie nie moge:( s noc spac nie mogłam a od 6 pies mnie budzi :mad:
Tez zaczęły plecy mi dokuczać mialam nadzieje ze to dopiero pod koniec ale niestety:( i pogoda jakaś do dupy. Moze lepiej cos zjem to mi sie poprawi:) miłego dnia :)
 
Agica z tymi plecami.to.przerypane ja jak pochodze za duzo albo.za wielkie sprzatanie sie wezme to ledwo chodze wyprostowac sie nie moge..
Moj mnie obudzil o 6 i bylam spiaca a nie moglam dalej zasnac teraz bede chodzic zamulona:p pol dnia
U mnie cieplo wrocilo tak duszno jest od wczoraj..
 
reklama
Betka wracaj do łóżka i odpoczywaj:) a ja szybka kawa i do pracy lecę, jeszcze jutro i weekend:) musze sie wybrać na zakupy bo znowu uroslam! Brzuch no to wiadomo ale dziewczyny jakie ja mam uda:szok: o tyłku juz nawet nie wspomne:hmm:
 
Do góry