reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Bellina wlaśnie moja położna mowi, ze lepiej dac die naciąć. Jesli tego sie noe zrobi pochwa moze pęknąć np w gwiazde lub az do odbytu co moze skutkować wypadaniem macicy lub pozniej nie trzymaniem moczu czy bolem podczas współżycia. Wiec ja jestem pewna, ze bede chciala tego no i znieczulenie tez bym chciala. U nas w szpitalu daja znieczulenie tylko wczesniej trzeba do aneztezjologa pojsc
 
Bellina wlaśnie moja położna mowi, ze lepiej dac die naciąć. Jesli tego sie noe zrobi pochwa moze pęknąć np w gwiazde lub az do odbytu co moze skutkować wypadaniem macicy lub pozniej nie trzymaniem moczu czy bolem podczas współżycia. Wiec ja jestem pewna, ze bede chciala tego no i znieczulenie tez bym chciala. U nas w szpitalu daja znieczulenie tylko wczesniej trzeba do aneztezjologa pojsc
Wiktorka mówię stricte o ochronie krocza. Położna wie kiedy bieleje i pęknie. A da się urodzić bez nacięcia i bez pęknięcia i o tym mówiłam ;) ale tu już potrzebne ćwiczenia przed porodem, odpowiednia pozycja i zapewne masaż podczas.
Mnie wręcz przeprosili, że mnie natną, ale sama miałam świadomość, że pęknąć sama bym nie chciała.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale nie masz za co przepraszać ;) nie określiłam tej kwestii tak dokładnie, bardziej w domyśle. Bo właśnie takie informacje można wynieść ze szkoły rodzenia, o której w poście wspominałam.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Któraś chętna??? Zapraszam

Taka jestem zdolna że aż:D

Ja! Ja! Ja! Kocham takie słodkości! :)

Mam straszne duszności, znaczy się nie mogę normalnie złapać oddechu, męczy mnie to strasznie, wiec wymyslilam wczoraj ze pojedziemy na basen. I... To był głupi pomysł, duszno, śmierdzi chlorem... A popływać mi nie dało bo mi brzuch ciągną w dół :) serio, myślałam że to nic nie wpływa na to a jednak ;) Hihi

Ja mam to samo! Już kilka razy w sklepie mnie to wzięło... Zimny pot, duszności, omdlenia...
Masakra. W pierwszej ciąży tego nie miałam :(


Hej. Miałam takie klucie czasem w pierwszej ciąży i teraz z bliźniakami też mam. Na szyjkę wtedy to nie miało wpływu wiec wierze ze i teraz nie ma. Ale za to mnie w pachwinach strasznie ciągnie i boli.. a was?


Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mialam to wczoraj, dzisiaj lepiej... Także też myślę że jest ok! :)


Ja już po śniadaniu :)
Ale znowu do łóżka. Damian ma grypę żołądkową i boję się że się moge zarazić :(
Jak narazie to czuję się ok, oprócz senność...

Miłego niedzieli :)


Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga przyjemnego odpoczynku..
Ja mam jazdy ciagle z tymi atakami dusznosci w pt w kinie tez zalalam sie potem powietrza mi brakowalo duszno jak niewiem..w autobusie czy aucie nie wspomne albo wczoraj w sklepie:/ a pogoda taka przyjemna i wiaterek jest.. to jak upaly sie zaczna chyba z domu nie wyjde
 
Aga przyjemnego odpoczynku..
Ja mam jazdy ciagle z tymi atakami dusznosci w pt w kinie tez zalalam sie potem powietrza mi brakowalo duszno jak niewiem..w autobusie czy aucie nie wspomne albo wczoraj w sklepie:/ a pogoda taka przyjemna i wiaterek jest.. to jak upaly sie zaczna chyba z domu nie wyjde
Będzie ciężko przeżyć to lato :(

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bellina. Tam gdzie ja rodziłam stosuja ochrone krocza i wszystko co dobre dla pacjentki. Te babki co sa na szkole rodzenia tez pracuja na porodowce. Sa dobrze przygotowane moze az za dobrze, sa cwiczenia, robia tez masaż . I tak uwazam ze piorą mozgi. Wlasnie dzieki nim tak sie tez zalatwilam na porodowce.
 
reklama
Tola masz rację, szkoła rodzenia ta przy szpitalu napewno podejmuje kroki i działania by im się lepiej pracowało.

Temat z OKSYTOCYNA jest wcale nie poruszany! A dla czego??? Bo nie powinnyśmy jej przyjmować oba tylko ułatwia pracę lekarzom i pielęgniarka a my się meczymy i drzemy z bólu przez sztuczne skurcze bardziej bolesne i większe.
Dlatego też są te pęknięcia. Bo bez oksytocyny powinien poród przebiegać naturalnie i pomału aż będzie rozwarcie. A osytocyna wszystko przyspiesza ale też bardziej boli i nic nie dzieje się NATURALNIE a tak powinno być.
 
Do góry