reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Dziewczyny mam pytanie do was odnośnie kwasów dha... bo wczoraj zajrzalam na rozpiske od mojego pierwszego lekarza i jest tam że od 13 tyg. brać kwas dha. Tyle że jak pierwszy raz poszłam kupić witaminy to w aptece poleciła mi femibion classik, a na nim jest napisane że dla kobiet starających się, w ciąży i karmiących, wiec myślałam że jest ok przez całą ciążę. Jednak dziś poczytalam że nie zawiera kwasów dha... i nie wiem... jak wy suplementujecie te kwasy?
 
reklama
Tola 200 % tego kwasu.
Nie chciałam iść na kasę chorych , bo mam uraz. Pozbyłam się przez jedną dentystkę na NFZ zęba , a przez drugą mam bruzdy na 1 od czyszczenia. Nie mam tu sprawdzonego dentysty na NFZ i nie mam ochoty szukać.

Mieliśmy jechać na piknik rodzinny i basen. Moja wstała z 37.2. Więc tylko piknik dziś.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
mnie też to kuje to ciągnie pod brzuchem , ale jakoś jak mówiłam o tym lekarzowi to tylko mówił żeby brać co jakiś czas rozkurczowe ( nospa albo scopolan ) i więcej odpoczywać , patrzę , że chyba większość z nas tak ma więc pewnie to faktycznie normalne :-)
 
Któraś chętna??? Zapraszam

Taka jestem zdolna że aż:D
 

Załączniki

  • DSC_0054.JPG
    DSC_0054.JPG
    397,3 KB · Wyświetleń: 67
Betka ja bym chciala ja!!
Jestem taka glodna ze nie moge, ale moj ma zaraz z moto wrocic i gdzies jedziemy na obiad. Mnie tez brzych ostatnio boli, ciagnie, kluje. Podobno to normalne na tym etapie
 
Witam Dziewczyny! Pomalutku nadrabiam, ale po opowieści Toli aż mnie duszności złapaly... Współczuję, Tola i dziewczyny którym pękła szyjka, jak to jest u was z zrostami? Czujecie coś? Ja miałam podobną syt. Co Tola przy porodzie, było ciężko i tez skończyło się zabiegowo, tez lekarz docisną. Przez cały ten czas (9lat) podczas zmiany pogody bądź nagłego wysiłku fizycznego ciągło mnie i kluło. I teraz zastanawiam się co gdy podczas porodu dowiem się ze zrosty "hamują" dziecko do wyjścia...? może to głupie myśli są ale martwię się o to.

Beatka tez mogę wpaść na takie cuda?!? ;)
Aha dziewczyny, właśnie mi uswiadomilyscie ze jestem w szóstym miesiącu!! Haha dobrze ze w porę się obudziłam. Zawsze sobie mówiłam, zacznę kompletowac wyprawkę na początku II Trymestru. Hahaha ja pattze dziś na te tabelki a to juz prawie koniec ;)

Mam straszne duszności, znaczy się nie mogę normalnie złapać oddechu, męczy mnie to strasznie, wiec wymyslilam wczoraj ze pojedziemy na basen. I... To był głupi pomysł, duszno, śmierdzi chlorem... A popływać mi nie dało bo mi brzuch ciągną w dół :) serio, myślałam że to nic nie wpływa na to a jednak ;) Hihi
 
Pola ja nie wiem czy to od szyjki, ale miesiaczki sa bardziej bolesne, ale bez tragedii. I po stosunku boli jak po miesiaczce, ale co sie nie robi dla przyjemnosci :-)
Sam porod nie byl bolesny tylko meczacy dla mnie. Kazdy tez ma inny prog bolu.
Ja widzialam jak babka bierze nozyczki i czulam cieplo ja cieła. Ale nic nie bolało.
A was?
 
Dzień dobry [emoji8] [emoji8] [emoji8]

Muszę was nadrobić... Chyba z 10 stron mam [emoji6] [emoji6]

Damian pojechal po takie białe bawarskie kiełbaski bo mi się zażyczyło na śniadanie [emoji23]
A ja jeszcze leniucha mam żeby wstać...

Wczoraj się znów poklocilam, bo tylko te mecze i mecze... A ja?[emoji22]


Dziewczyny, klucie w środku tam... Juz chyba tam gdzie szyjka... Mam takie właśnie głupie uczcie i za chwilę ok... I teraz znowu... Macie tak?

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej. Miałam takie klucie czasem w pierwszej ciąży i teraz z bliźniakami też mam. Na szyjkę wtedy to nie miało wpływu wiec wierze ze i teraz nie ma. Ale za to mnie w pachwinach strasznie ciągnie i boli.. a was?


Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry