reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

Ja urodzilam 62 i 4350 zaczynalam od 68 tylko h&m pasowal 62. Jak go w szpitalu wpychałam w te za małe szmatki to salowa łacha darła. Tylko przy niej powiedzialam "dobrze ze mnie w konia nie zrobiles i jestes chlopcem", bo sporo mialam chlopiecych rzeczy jak na wyczekiwana niespodzianke. A z rozmiarem trudno...
 
reklama
Tola i sama dałaś rade go wypchać? Twardzielka jestes! Moja miała 3,5 i nie dałam rady za głowę musieli ciagnąć lenia
 
Niestety. Ale u mnie byla chyba kwestia glowki On mial 39 glowke. To moich kolezanek dzieci maja w 4-5 miesiacu a.jedna dziewczynka znajomej ma rok i dopiero 39
O 9 poszlam na porodowke, polozna mówi pchnij mama bo czupryne juz widze. O 10 zlatywali sie juz lekarze do 12 bylo ich 5 a o 15 Skończyło sie porodem zabiegowym. Jeden na mnie siadł inni dociskali nogi jeszcze jeden ciagnąl dziecko vakum. Moze by jeszcze czekali ale mialam juz krwotok duzy bo mi szyjka pękła.
 
Nie wiem. Wole nie. Tzn mysle codziennie.o tym ze moge kipnąc. Mialam krew po porodzie 6.0 to jest zagrozenie zycia i jak krwotok ustaje to robia tranfuzje. Ale jakby to napisac. Boje sie kalectwa, inwalidą zostac po cesarce tzn po blokadzie. Mysle o tym dziecku co.juz.mam. Bo jak lekarz po porodzie.mi Powiedział że moze byc roznie to nie.myslalm o maluchu co sie.urodzilo tylko o moich rodzich, ze moga nie dac rady. A teraz mysle o dziecku tym, ktore juz jest
Lepiej miec mame inwalidke ale miec i zawsze ja miec mozliwosc.o cos zapytac czy nie miec.szansy nigdy mu pomoc, odpowiedziec itd. Zobaczymy, trzeba myslec dobrze.
Z drugiej strony szanujcie sie przy porodzie i nie grajcie hojraków. Do pierworodek pisze to zwlaszcza.
 
Tola... to straszne. Gdzie w tych czasach ktoś na brzuchu się kładzie. Jeszcze w dodatku mówisz, że krwotokiem się skończyło. I skoro tylu ich było, to nie mógł choć jeden wpaść na pomysł cc? Współczuję Ci. Mam nadzieję, że kolejny poród będzie spokojniejszy.
A ile ma Twój synek? A co znaczy krew po porodzie 6.0?
Tego kwasu to 400 mg i czy co to tam jest, standardowa dawka.

Ja dzisiaj u dentysty byłam. Poszłam na czyszczenie i kontrolę, a ten mnie rach ciach i dwie dziury zrobił. Na stycznej, ale wiercił i wiercił. Ale kasy za to zostawiłam.... huhu.
Myślę czy nie zrobić aparatu, wg mojego dentysty można w ciąży, jeśli dziąsła nie zachodzą (nie są spuchnięte), a moje nie są. Muszę przekalkulować się i zapytać jeszcze ortodontę, u którego byłam na jesień.
 
Bellina a higiena za na nfz i leczenie tez. Nie chcialas zaoszczedzic?
A zobacz jest napisane ţ go keasu ile to jest ZSD zalecane spozyie dzienne.
Mowili mi ze.moge sadzic ich za.siadanie na brzuchu. Jest to zabronione od jakiegos czasu, ale.Bellina skoro bylo 5 lekarzy przez.4 godziny zadem nie.wyszedl na kawe to znaczy ze to byla koniecznosc. 6,0 hemoglobiny.
I ja nie chcialam sie sadzic. Ten lekarz co mi siedzial pozniej kazaz podpisac "niezgode" na transfuzje, ja to podpisalam bo sie nie gpdzilam i przy tym mu podziekowalam za to ze pomogl wyjsc mojemu dziecku i za.to ze zyjemy.
 
Mam nadzieje Tola ze tym razem pojdzie gładko:) ni pewno beda monitorować Twojego maluszka jak rośnie bo moze bedzie jeszcze większy:)
Długo leczyłas anemię?
 
reklama
Właśnie sprawdziłam kartę mojego -główka 31cm a obwód klatki 38cm przy wadze 3655g . I mój był już Duty a Twój Tola to już naprawdę gigant.

A na usg co waga pokazywała ?
 
Do góry