reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

Na drugi dzien mialam juz
6,6 i kolejne dni 7, 8 przy 8 nie moglam wstac tzn wstac tak ale chodzic nie. to bardzo szybko rosnie na poczatku bo nasza watroba magazynuje zelazo i z zapasow w watrobie doszlam do siebie. Do porodu mialam.wysoka krew.
A juz.na.drugi dzien po porodzie koszyk tabletek żelaza, ja nie bralam i mowilam do mojego " widzisz jak zdrowieje, góralka.jestem, ciebie predzej wykoncze miź kipnę" ale moj gdzies byl u lekarza, ale nie szpitalnego i ppwiedzial ze zelazo trzrba braz bo jak sie skonczy zapas zelaza.w wątrobie to kipnę. I brałam. Krew mialam juz 13 po 2 miesiacach i bralam jeszcze chyba z miesiac. To wszystko nie jest proste to trochę czary mary.... Cała ta medycyna to magia. Czarna.
 
reklama
Dwa dni przed porodem ponad 4 kg ale.nie.powiedzial dokładnie.

Podobmo waga z polowkowego jest waga razy 10 przy pprodzie. Ja na pplowce mialam 440 a przy porodzie 4350. Tylko moj byl przenoszony.
 
No to na pewno ;) ja tam nie wiem ... w każdym razie mi pd razu w 1 xiazy powiedziała ze większy jak 3 kilo nie będzie i miała rację :)
Zobaczymy jak teraz wyjdzie ;) ale Damian stwierdził że coś czuje w kościach ze ten będzie urwiska od początku a nie taki grzeczny jak Krystian ;)


 
Dzień dobry [emoji8] [emoji8] [emoji8]

Muszę was nadrobić... Chyba z 10 stron mam [emoji6] [emoji6]

Damian pojechal po takie białe bawarskie kiełbaski bo mi się zażyczyło na śniadanie [emoji23]
A ja jeszcze leniucha mam żeby wstać...

Wczoraj się znów poklocilam, bo tylko te mecze i mecze... A ja?[emoji22]


Dziewczyny, klucie w środku tam... Juz chyba tam gdzie szyjka... Mam takie właśnie głupie uczcie i za chwilę ok... I teraz znowu... Macie tak?

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry