reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Wiecie nie każdy lekarz zleca wszystkiego usg, bo jak jest ok i robi na każdej wizycie to często nie widzi potrzeby. Moja gin np nie kazała robić prenetalnego.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niewiem czy dobrze rozumiecie te dwa usg genetvzynew między 11-14 i między 20-24 są batfzi waznw wtedy lekarz sprawdza wszelkie upośledzenie i inne problemy z dzieckiem. Nie ma czegoś takiego jak zoabczy na innej wizycie na usg zejest ok. Po to się robi te usg w wyznaczonych tyg bo w innych mogą wady noe wyjść. Dla mnie te usg są batfzo ważne mimo że usg mam na każdej wizycie.

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Prenatalne, genetyczne jest nie obowiązkowe przed 30 rokiem życia, iest płatne i nie robi go zazwyczaj lekaz prowadzący.

A usg polowkowe robi każda kobieta ponieważ tam są ważne wymiary i upośledzenia.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poziomki odpoczywaj i pij duzo
ja tez jestem ostatnio taka do d.....wczoraj mialam slabszy dzien dzis lepiej..
Mi w usg tym ok 13 tyg podawala wszystkie wymiary przeziernosc itd ciekawe czy w czw zrobia mi to polowkowe czy bedzie to wygladalo jak ostatnia nijaka wizyta na nfz w szpitalu...
 
Dla mnie badania prenatalne sa bardzo wazne. Po cwaniacku chodze na NFZ do gina to za prenatalne moge zaplacic. Wiadomo ze wszystkiego sie nie wykryje ale sporo mozna.
U mnie co troche prad siada. Burza grasuje po okolicy..
 
reklama
O ja głupia jedna .... chyba mi dziś hormony szaleją hehe tylko nie na płacz a chichocze jak jakaś wariatka ... burza grasuje hihihi hihihi mam bujną wyobraźnię i sobie to wyobrazilam nie wiem skąd ale buka z muminkow mi się skojarzyła a ze za oknem leje to już wogole śmiać mi się chce.... hmmm ja nie wiem czy ktoś mi xEgos dziś nie dorzucił do picia.... żeby mnie takie głupoty śmieszyly....hmmmmm
 
Do góry