reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
No to już ostania chwila.

Ja będę miała 16 czerwca to będzie 21t5d. .. specjalnie tak chciałam bo z Krystkiem miałam połówkowe 21t4d i chce porównać chłopaków :) z ostatniej wizyty wyszło im niemal identyczne wymiary :)
 
Beatka to chyba rzeczywiste już ostatni dzwonek na to badanie :-) ja zastanawiam się czy mi zrobi za tydzień czyli przy skończonym 19tc czy po trzech tygodniach czyli skończonych 22tc.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no ale czytam opinie teraz w necie i też miały dziewczyny robione po 22 tyg i mieści się to w normach rzekomo..to będzie 22t6d
 
reklama
Do góry