reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Pola moja tez mysz gonila i pewnie ją wpierdzielila bo nie mogla przezyc takze ptaszek to podobnie chyba ze zacznie wymiotowac czy cos to do wet ale watpie:)
 
Ale mi dziś sąsiadka podniosła ciśnienie! Wchodzę do niej do sklepu a tą od progu- ależ przypakowałaś ciotka! Ile już masz do przodu?! Ja już wkur....mówię, że tylko 1kg a ta- już tyle?! Ci będzie dalej??? No zawrzało we mnie!!! Mówię, że chyba jej się coś pomyliło bo kg patrzy 19tc to niewiele, i że sama też brzuch miała bo leżała. A ta dalej swoje, że ona tyko na koniec przytyła, i że ładnie pakuje.... no miałam ochotę zabić!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila spokojnie... Ludzie tego rodzaju robią to po to by podbudowac siebie. Powinnaś się cieszyć ze dzięki Tobie ktoś poczuł się lepiej i miał dobry dzień :D A niech ma niech się cieszy! Tak mało jest na świecie ludzi szczęśliwych :) olej to i nie daj sobie wmówić takich rzeczy. :D

Sent from my D2303 using Forum BabyBoom mobile app
 
Pola a wiesz jakie to wkurzające słyszeć to za każdy razem jak mnie widzi? I ten ton? Jakoś mnie nie bawi to, że sobie ego podbudowała bo jestem zła :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam sytuacje taka, że na początku ciąży nie szło mi w brzuch tylko w doope i od razu wygladalam grubo ;)
Kiedyś w kwietniu na obiedzie u ojca, wujek na mój widok tak :" Oooo... Laseczka, minęła uroda, figura, dupsko się rozroslo i po szanowaniu co to nie ja...!!!" patrze tak na gościa... Ale aż mnie zatkało. Po jakiś 40 min. Wyszło w towarzystwie ze moje kilogramy to te "słodkie" bo jestem w ciąży... Mina wujka w tym momencie zrekompensowala wszystko :)

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry