reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Paulina! Jestem w szoku! Ja bym kurde chyba jeszcze oskarzyla przy okazji o to że mogło się coś stać! (zemdlalas!)
Co za ludzie!

A ja umieram od 2 dni.. Nie wiem dlaczego. Mąż był chory, to może coś tam podlapalam. Kataru, kaszlu-nic... Tylko zle samopoczucie.
Jutro mam wizytę i usg ;)
Mam nadzieję że dzidzia się ukarze :)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
NIestety podpisalam, ale sprawe mam wygrana. Adwokatka powiedziala ze zostalam zaszczuta zastraszona i tym sie wybronie.
dajciespokoj takiego stresu nigdny nieprzezylam :( bylam w takim szoku ze masakra.
MOja Julcia razem ze mna wystraszona namaksa.

Alejutro juz ide wszystk ozalatwiac wiec mam nadzieje ze bedize wszystko dobrze...
A ibylam na chorobowym od 6 kwietnia ;)

a Wy jak sie czujecie???
Jakie plany na dzisiaj macie ? u nas taka piekna pogoda wiec czekam nalubego i jakas wycieczka :D
 
Ja tak samo podłapałam od męża jest chory a ja złapałam katar i boli gardło masakra jeszcze tak źle sie nie czułam nigdy
 
Raczej obstawiam, ze.macica rosnie bo dopiero teraz brzuch wychodzi, az tak.mnie nie boli. Nie ma co panikowac jak cos jutro zadzwonie do lekarza
 
reklama
Ala ja pensję zawsze mam wypłacaną 28 dnia miesiąca i tak też dostałam teraz tą pierwszą z ZUSU...
 
Do góry