reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ja też używałam z tej serii *spam* na katar i był mi bardzo pomocny:)

A co polecacie na opryszczke na ustach? Jakieś sprawdzone domowe sposoby?
 
Juz Wam wszystko pisze.

W piatek jak poszlam po wypłate, to razem z kasa dostaam wypowiedzenie i mega jazde z szefostwem. Zaszczuli mnie tak okropnie ze wpadłąm w ogromna histerie. Kazali podpisac mi wiele dziwnych dokumentow w min dysplinarke. Byłąm w tak ogromnym stresie szoku ze po wyjscie od nich zemdlalam i zaczał mnie ogromnie brzuch bolec :(

pojechalam od razu na szpital...
Dzisiaj juz jest lepiej od srody zaczynam dzialac na spokojnie, i ide na dwokata :)

takze trzymajcie kciuki i przesylaajcie mnostwo energii ;)
 
Persea ale bedzie duzo trudniej. Kiedys kolezanka byla w podobnej sytuacji i niestety po podpisaniu wypowiedzenia nic juz.nie dalo sie zrobic. Aczkowiek tutaj ciąża jest jako inna okolicznosc
 
Tekila z tym Twoim zwolnienie leżącym do końca ciąży to jest niepoważne o ile faktycznie nic poważnego Ci się nie dzieje. Przecież kobieta musi się ruszać, musi iść na spacer - jak nawet tych spacerów nie będzie to kondycja spada i poród jest dużo cięższy. Szukaj innego lekarza. A dlaczego przepada Ci 6 tygodni płatnego macierzyńskiego?
Paulina w szoku jestem....a Ty byłaś na L4 czy pracowałaś normalnie? I czy to duża firma czy jakaś malutka? Dobrze, że z dzieckiem wszystko dobrze!! Co za ludzie!!!
 
reklama
paulina jestem w szoku co za świnie, że dali Ci wypowiedzenie w takiej sytuacji, dokładnie jak dziewczyny pisały zaszczuli Cię Ty się zestresowałaś i niekontrolowanie pewnie coś podpisałaś...biedna...weź się za nich bo tak być nie może.... ale przecież Ty krótko dopiero jesteś na l4 jak dobrze pamiętam
 
Do góry