reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

Moze to nie przejsvia z zusem tylko zapobiegawczo wypisane. Tekila z tego co.kojarze jestes po przejsciach ? Moze dlatego ?
 
reklama
No ja od ok 9-10 tydz jestem w domu ale mam normalne l4 i jest git:) to Wam wspolczuje z takim.siedzeniem w domu ale jesli nie macie komplikacji czy cos to na cholere lezace toc to ocipieć mozna w domu..
Paulina a czemu bylas w szpitalu co sie stalo? Z małą czy sama?
 
Wiktoria to właśnie nie jest powód tego leżącego l4... pytałam ostatnio to powiedziała, że aby w ogóle dać mi l4 musi to być leżące bo zus będzie się czepiał :-\ i, że Ona ma kontrole dwa razy w miesiącu u siebie w gabinecie... szlag...

Paulina jak możesz daj znać się działo??

A dziś wzięłam się wreszcie za sprzątanie bo mąż w pracy i chyba przesadziłam :-( niby odpoczywałam chwilę ale to kurczę jednak trzy godziny było...ech...:-)


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila to fakt nieciekawie. Ja dzis wariuje mimo, ze to jeden dzien. Siedzac w domu bylabym grubsza jak dluzsza bo ciagle sibie dogadzam niby owocami i warzywami, ale zawsze. A w tyg tyle nie jem!
 
Ja póki co z jedzeniem nie mam problemy, raczej z apatią i spadkiem kondycji..
Po weekendzie jadę zapisać się do innego lekarza że szpitala gdzie chce rodzić i może on da mi normalne :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny poradzcie moj maż mnie zaraził mam katar i boli gardło co moge zrobić aby sobie pomóc lekarz dopiero w środe
 
reklama
Świstak herbata z imbirem, duzzzzo cytryny, jest seria leków dla kobiet w ciąży *spam*, sklad nie powala ale nie zaszkodzi, a płukać gardło możesz tantum verde
Wielkie dzięki zaraz zrobie herbate i męża wyganiam z sypialni do gościnnego niech tam roznosi zarazki choc teraz to juz po ptakach jak mnie zaraził
 
Do góry