reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ja o ciazy nie wytrzymalam i powiedzialam od razu, moze dlatego ze bylo to tak nieprawdopodobne, 3 lata sie staralismy, az w koncu jak lekarz powiedzial w tym miesiacu nie ma szans to sie udalo. Do tej pory jestem w szoku i.nie wierze tym bardziej, ze wcale.nie czuje sie jak w ciąży. Wszystko robie, nie mam zachcianek tylko brzuch i szybkie meczenie przypomina mi o tym stanie. Dziewczyny ktoras na forum kupila ogrodniczki z reserved ? Przyznac sie prosze jak sie noszą. Ja kupilam wczoraj, ale na razie leżą w szafie i czekają na swoj moment


no to rzeczywiście długo czekałaś na ciążę, ale udało się :blink:

ja nie chodzę w ogrodniczkach, kupiłam sobie takie gacie z C&A z waską gumą nawet spoko, rozmiar za duże mam nadzieje, że obchodzę je do końca ciąży jakby był zimny wrzesień i październik :happy:
 
reklama
Tekila fakt, ja swojej mamie tylko pozniej powiedzialam chcialam najpierw zobaczyc serduszko zeby kobity nie stresowac. Ona bardzo to przeżywała, balasie że nie bede miala dzieci. A twraz chodzi rozpowiada tak sie cieszy ;) ja zakupy poczynie w sierpniu, teraz jeszcze czekamy tak samo z odnowieniem pokoju.
 
Ja właśnie w trakcie sprzątania jestem, ale co chwilę robię sobie małą przerwę jak mnie zadyszka weźmie ;)
Mój znowu się czepia że w ciąży jeszem i mam leżeć :o
Kurcze, tłumacze że ciąża to nie choroba ale on nie daje za wygraną. Mówi że jak z pracy wróci to porobi...
Nie ma go, więc mi teraz nie będzie marudzil a jak wróci to już będzie za późno ;)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Sory ale jak słysze ze ciąża to nie choroba to aż sie we mnie gotuje takiej osobie zawsze życze zeby przeżyła to co ja przeżywałam przez ostatnie 6 tyg że dupy z pod kibla nie mogłam odkleic wiec daruj sobie takie komentarze bo wiekszosc tu z nas nie przechodzi ciąży bezproblemowo.
 
Ja narazie mam spokój od sprzątania. Mąż jest w domu. Ja w tamtym tygodniu plamilam. Lekarz kazał jak najwięcej odpoczywac.

Zaczynacie już robić zakupy dla dzidziusia? Ja w pierwszej ciąży to po pierwszej wizycie u lekarza kupiłam pierwsze body :) :)
Teraz jeszcze mnie do tego nie ciągnie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Uważaj z tym plamieniem, dostałaś jakieś leki czy masz się tylko oszczędzać?

Ja w tej ciąży plamiłam/krwawiłam bite 2 miesiące ale jestem cały czas na duphastonie.
 
Tak robił usg twierdzi że jest w porządki. I ze najprawdopodobniej wina mojego przeziębienia czyli silnego kaszlu. Krwiaka nie ma więc pozwolił mi wrócić do domu.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry