reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

Hej Laseczki :)

ja wczoraj miałam bardzo stresujący dzień :/ Serio nie cierpie mojej szefowej :D
dzisiaj jeszcze na chwile musze tam skoczyc i koniec nie chce nawet slyszec o tym sklepie :D

Ja w pierwszej ciazy tez bardzo długo utrzymywalam kontakt tu z mamami z forum ;) bylysmy nawet razem na wakacjach :D Super sprawa

jakie macie plany na dzisiaj? ja zaraz zabieram sie za sprzatnia bo mi luby od soboty truje :D
Ja właśnie w trakcie sprzątania jestem, ale co chwilę robię sobie małą przerwę jak mnie zadyszka weźmie ;)
Mój znowu się czepia że w ciąży jeszem i mam leżeć :o
Kurcze, tłumacze że ciąża to nie choroba ale on nie daje za wygraną. Mówi że jak z pracy wróci to porobi...
Nie ma go, więc mi teraz nie będzie marudzil a jak wróci to już będzie za późno ;)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam, czytam was od początku tylko miałam problemy z założeniem konta, ale w koncu sie udało! Wiec jestem :) to moja pierwsza ciąża. Jestem z Walbrzyycha. Ja dzis siedze w pracy, tylko ja mam własną działalność wiec nie mam wyboru, choc czasem tez mi sie marzy urlop macierzyński :)
 
loco u mnie to samo, tylko mu już bardziej gadamy ze sobą przez FB,

agnieszka ja już od 6:00 na nogach, musiałam młodszą odwieźć do przedszkola, teraz starszą gonię, żeby się ubrała bo alej w piżamie chodzi no ale ona ma na wszystko czas,


paulina współczuje, ja jestem od początku na l4 i bardzo się z tego ciszę, moja szefowa która sama jest matką szczerze nie cierpi ciężarnych


ja dzisiaj mam kontrole u endokrynologa obiad mam ze wczoraj pewnie będę się obijać :cool2:
 
Ja właśnie w trakcie sprzątania jestem, ale co chwilę robię sobie małą przerwę jak mnie zadyszka weźmie ;)
Mój znowu się czepia że w ciąży jeszem i mam leżeć :o
Kurcze, tłumacze że ciąża to nie choroba ale on nie daje za wygraną. Mówi że jak z pracy wróci to porobi...
Nie ma go, więc mi teraz nie będzie marudzil a jak wróci to już będzie za późno ;)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Ojej to niech do mnie wpadnie posprzatac :D ja tam jestem chora na ciaze
 
Cześć! Wiem nowe kobietki:-)
Ja obudziłam się już dawno, ale leżałam i marzyłam :-) Też czas jednak wstać bo trzeba trochę dom ogarnąć s późnej jadę do dziadka powiedzieć mu wreszcie, że jestem w ciąży :-) trochę długo czekałam, ale wtedy od razu dowie się cała rodzina a tak różnie miałam na to ochotę...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć! Wiem nowe kobietki:-)
Ja obudziłam się już dawno, ale leżałam i marzyłam :-) Też czas jednak wstać bo trzeba trochę dom ogarnąć s późnej jadę do dziadka powiedzieć mu wreszcie, że jestem w ciąży :-) trochę długo czekałam, ale wtedy od razu dowie się cała rodzina a tak różnie miałam na to ochotę...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


u mnie początki były mega ciężkie, więć rodzina dowiedziała się dopiero po 12 tygodniu, jak miałam zrobione USG genetyczne i było wszytsko OK
 
Ja o ciazy nie wytrzymalam i powiedzialam od razu, moze dlatego ze bylo to tak nieprawdopodobne, 3 lata sie staralismy, az w koncu jak lekarz powiedzial w tym miesiacu nie ma szans to sie udalo. Do tej pory jestem w szoku i.nie wierze tym bardziej, ze wcale.nie czuje sie jak w ciąży. Wszystko robie, nie mam zachcianek tylko brzuch i szybkie meczenie przypomina mi o tym stanie. Dziewczyny ktoras na forum kupila ogrodniczki z reserved ? Przyznac sie prosze jak sie noszą. Ja kupilam wczoraj, ale na razie leżą w szafie i czekają na swoj moment
 
Reszta mogę rodziny i przyjaciół wiedziała od dnia testu :-) po 10 latach to bull dopiero szok :-) ale wiadomo nie zawsze człowiek całą rodzinę darzy tym samym uczuciem :-) :-) :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja narazie mam spokój od sprzątania. Mąż jest w domu. Ja w tamtym tygodniu plamilam. Lekarz kazał jak najwięcej odpoczywac.

Zaczynacie już robić zakupy dla dzidziusia? Ja w pierwszej ciąży to po pierwszej wizycie u lekarza kupiłam pierwsze body :) :)
Teraz jeszcze mnie do tego nie ciągnie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry