reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Hej ;)
Niestety nie dam rady Was nadrobic, ostatnio nie mialam czasu nawet na czytanie. Dzieciaczki mialy po kolei wirusy zoładkowe wiec roboty mialam po pachy.

Ojojoj ale Wam zazdroszczę tych mężow ktorzy tak w domu pomagają. Moj owszem wyniesie smieci,zrobi zakupy ( ale liste robię ja) , reperuje wszystko w domu, jesli jest to kąpie dzieci i to chyba na tyle. Gdybym sie uparla to i by lazienke posprzatal ale musialabym chodzic za nim min.2 dni. A to mnie wkurza. Wole sama bez proszenia. Jest miejscowym rybakiem i wyplywa czasem na 6 dni w tygodniu, wiec jestem przyzwyczajona, ze wszystko na mojej glowie.

Bellina zdrowka dla malucha!

Papciarkowa ja nie dostalam bo mi na wizycie pobierają krew ale badają toxo na bank. Z resztą w czwartek ide na wizyte to zalozą mi kartę i pewno wpiszą wszystkie wyniki wiec bede dokladnie wiedziala

Ja tez nie wyobrazam sobie tak dlugo karmic chociaz to indywidualna sprawa i na pewno nikogo nie potępiam.

Co do zamknietego forum to mi to obojętnie ale ja niestety nie będę na otwarty wrzucać zdjęć. Tak juz mam i nawet na fb mam tylko kilka. Ogolnie mało się Udzielam więc jak zrobicie to się dostosuje. ;)

Dobrej nocy dziewczynki ;* postaram się być częsciej !
 
reklama
Paulina ja pamietam ze w 1.ciazy niechcial mi dac skierowania kazal robic prywatnie dlatego pytam
Tekila mój zawsze myje łazienke i wc ja sie za to nie tykam wcale
Ja tez z tych chustowych mam ale mniej zafiksowanych mam po małej zwykła chuste za ok50zl ja kupiłam ale jest świetna. Wiązac uczylam.sie z neta kiedys doradczyni probowala mi mala zamotac ale cos jej nie wychodziło
 
I ja tez chustowalam córe. Na spacer brzegiem morza super sprawa. Synka niestety nie wiazalam bo zanim zrobilo się cieplo na dworku, mlody juz nie dal sie zachustowac ;( trzeciego bąbelka przyzwyczaje szybciej. Mam chuste tkaną lenny lamb. Nie mam doswiadczenia z innymi bo to moja pierwsza i ostatnia ;)
 
ja swojego nie chustowalam bo jakos nie mialam zadnej wiedzy na ten temat ... \
a terazs zobacze ... troche mam obawy czy dalabym rade dobrze ja zwiazac.....

leniuch byl po sprzataniun i tylko czesc rzeczy naszykowalam, reszte jutro spakuje... zreszta jeszcze na szybko jedno pranie wstawilam :)

kocham tego mojego D. ale jesli chodzi o zakupy to gapa to potęgi entej .... poważnie ... potrafi z listy polowy conajmniej nie kupic... dlatego wysylam go tylko jak juz naprawde musze albo mi sie nie chce ;)

co9 do tego podwojnie zalozonego tematu to napisalam do administratorki co z tym fantem zrobic... zle mi sie zapisalm temat kliknelam zeby zmienic a pozniej patrze 2 sa:/
 
Dzień dobry widno za oknem to można i o 5.30 wstać. Uwielbiam moja corcie.
Basia w ogóle nie chciała jeździć w wózku, wiec u nas jedyne wyjście to była chusta, teraz zamierzam szybko zacząć chustowac ale na zimę to chciałabym kupić jakąś grubą chustę, a na wiosnę przerzucić się na coś z bambusem.
 
@paulina łącze się w bólu. Maks ma chyba jakiś wbudowany zegarek 6.00 i oczy jak 5zł.
Ja również chce chustowac od samego początku tylko boję się czy w zimę dam radę ogarnąć kurtki i chuste.

Jutro mam pierwsze prenatalne i już stres mną zawładną :(
 
Hej dziewczyny: -) Moge do Was dołączyć? Mam termin na 25.10 2016 narazie jednak ostroznie podchodzę do swojej ciazy bo 2 poprzednie niestety poronilam. Mam 1 corke ktora ma 7 lat .
 
reklama
Do góry