reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ja w sumie się jeszcze nie spotkałam z tym, żeby lekarz wypisywał skierowanie na badanie prenatalne kobietom poniżej 35 roku życia (wyjątek choroby w rodzinie). W sumie to nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby robić w ogóle.
Macie jakieś wskazania do tego, czy dla samej siebie robicie dla świętego spokoju? :)
 
A mi skakała z 37 do 35.3 i nic mi nie jest. Bardzo często przy przeziębieniu czy chorobie mam osłabienie i to normalne ....

Nie bądźcie źle kobietki ale przestańcie się doszukiwać czegoś złego. ... te wasze stresy bardziej mecza fasolkę ....
Myślcie pozytywnie :-*
 
Tak jestem chora ale sedno w tym ,że temp mi spadła z 36,7 do 36.2... :(

Asia niczym się nie martw, jesteś młoda, zdrowa, wszystko będzie dobrze :)
Takie spadki temperatury dają prawdziwy obraz tylko w przypadku jak się mierzy codziennie (od 1 dnia cyklu) i to z samego rana przed wstaniem z łóżka - potem wynik jest przekłamany.
W pierwszej w ciąży sama mierzyłam temperaturę poprzebudzeniową i sprawdziło się, że jak temperatura poszybowała w górę po owulacji to już potem nie spadła.

Nie denerwuj się, ciesz się ciąża :) i pamiętaj mierzenie w ciągu dnia o niczym nie świadczy :) chyba, że o gorączce ;)
 
Mojej koleżance wszystkie USG wypadały wzorcowe a znowu test pappa wskazywał, że może być coś nie halo. Dopiero w 8. Miesiącu potwierdziło się na USG, że mały jest z ZD więc wszystkie badania nie są zawsze 100 % .
A dobry lekarz zazwyczaj wysyła sam na badania do innego specjalisty dla pewności i potwierdzenia, że się nie myli. Do mojego lekarza są kolejki że hoho, bo jest bardzo dobry a i task jaskbsam mówi jest tylko człowiekiem i woli, żeby inny specjalista też mnie obejrzał.
 
Joani fajne podejście ma Twój gin :)

Uff, jeszcze tylko 5 minut czekania na drugie kłucie i mogę jechać do domku zjeść śniadanie :)
 
Jaguś, ją ostatnio przelezalam na kozetce bo ki się kręcił w głowie. A jaki mialas wynik glukozy ? Bo tych 5 nie rozumiem
 
reklama
Witam sie z rana jeszcze z lozka I najchetniej to bym jeszcze spala. Maly dal mam w kosc w nocy.

Ja.kocham zwierzeta ale sama.nie mam pieska odkiedy w porzedniej ciazy odszedl io nas moj ukochany piesek. Narazie nie chce innego. Moze kiedys

Prementalnych nie robilam ani w pierwszej ciazy ani teraz nie robie. Nawet lekarz nic nie wspominal. A wiem ze wysyla tylko kobiety 35+

Polecam film 7 rzeczy ktorych nie wiesz o facetach!:-) ale sie usmialam wczoraj!
 
Do góry