reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
A ja miałam 18 lat jak za mąż wyszłam ooo...i nie byłam w ciazy... W ciążę zaszła w wieku 20 lat urodziłam w wieku 21. I to jest najlepsze co mnie w życiu spotkało
 
Aria bo z pazdziernika to sami zajebisci ludzie sa :) w koncu nasze dzieci tez beda :)

Mala mi zasnela przy cycku a ja zamiast korzystac i tez sie kimnac to z Wami pisze :p takze zycze wszystkim smacznych obiadow a ja sie jednak kimne bo przed 15 po Mlodego do przedszkola, a pozniej Mezu wyjatkowo wczesnie wraca wiec trzeba sie nacieszyć ;)
 
Nie no jest roznica miedzy dzieciakiem bo jednak 16 lat to dzieciak, a wiekiem powyzej 20. Ja mialam prace, mieszkanie wiec pod tym wzgledem ok chociaz w gowie jeszcze nie dokonca chyba dojrzale podchodziam no i maz mi się nie udal. Bo okazalo sie ze miłosci jego zycia jest wiecej niz jedna ;)
Ehhhh szkoda gadać, na prawdę....ostatnio w ogóle zauwazyłam ,że jak dziewczyny zachodza w ciążę to lada moment się rozstają....u mnie w około jest pare takich świezych przypadków.
Nie potrafie tego pojąć :( skoro kochali się.....to czemu akurat ludzie się rozchodzą, gdy pojawia się owocek :( zamiast starać się jedno i drugie...

1 koleżanka rozstała sie bo jej powiedział,że nie jest gotowy na dziecko....nie skomentuje tego
2 ponieważ zaszła z nim w ciąże a on nie poczuwał sie do zadnych obowiązków, kosztów itp, zero pomocy...
 
Cherry kazda ma swoj czas na rodzenie dziecka jesli ktos jest gotowy w wieku 20 lat super! Ja mam kolezanke co postanowiła w wieku 19 lat urodzic synek ma 3 lata a w lutym urodzila core i super rodzinka z nich;)
 
reklama
zawsze chciałam żeby moje dzieciątko było z nami w tym wyjątkowym dniu. No ale wyszło jak wyszło. :)
My ślub miesliśmy kościelny ogólnie wesele itp zrobilismy skromne tzn było 60 osób ale jakoś mega dużo kasy nie straciliśmy. jak słysze,że ludzie 30-40 tys wydaja... masakra...
 
Do góry