reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ruda, cztery szklanki przed snem, to zaszalałaś. :)

Dzwoniłam do gina, mam brać na tę oprychę groprinozin. Oczywiście na ulotce jest napisane, że nie mogą brać tego kobiety w ciąży. Mówiła, że muszę mieć coś przeciwwirusowego i to jest łagodniejsze niż Heviran... Trochę się stresuję, ale próbuję się pocieszać, że opryszczka w ciąży jest dosyć powszechna i rodzą się mimo wszystko zdrowe dzieci :)

Mi kazał brać heviran. Już wcześniej go brałam więc może dlatego. Też się na początku przestraszyłam ale już teraz luzik.
 
Dziendobry nie nadrobie nie ma szans coś tam próbowałam. Dziewczyny jeśli chodzi i poród to jest okropnie trudny temat ile m am tyle opini tak naprawdę niech każda Robi tak jak uważa i tak jak ustali to z lekarzem prowadzącym amen. Takie mówienie że SN czy cc lepsze nie prawda! Jedna po cc cierpi a druga po SN tak samo więc naprawdę wszystko zależy od matki od jej psychiki od jej znoszebia bólu itd. Nieważne jaki poród najważniejsze aby urodziło się zdrowe Dziecko!
Ka planuje weekendowe żarcie także w menu
Leczo
Zapiekane cukinia w sosie pomidorowym z mozzarella oraz sosem czosnkowym
Zupa ogorkowa z ryżem
Jakieś ciasto jeszcze nie wymyśliłam ale Chodzi za mną od kilku dni jakieś ciacho napewno nie żadna beza ani nic piankowego coś wymyślę.
Jeszcze chodzą za mną kluski śląskie z żeberkami
Noo ktoś wpada na wyżere? Zapraszam do Krakowa ;)
 
Ja też zawsze mówiłam, że chce być młodą mamuśką. :D 25 to idealny wiek na dzidzie ;p kurde właśnie zdałam sobie sprawę ,że my już pół roku po ślubie ;p a zawsze chciałam dzidziusia przed ślubem :(
 
Miałam chyba z 6 stron do przeczytania☺
Ja zastanawiam się nad tym czy jak się jest na L4 to czy płacą też za weekendy nawet jeśli w nie nie pracujesz czy nie bo słyszałam tyle opinii że czekam teraz na tą wypłatę z niecierpliwością i ciekawością.

Z objawów to nie mam kompletnie nic. Jedynie co mi jest a nie wiem czy to objaw to kompletny brak apetytu.... jem bo muszę dla fasolki ale muszę się zmuszać
 
Wczoraj spróbowałam tych Lays Scoops , które tak namietnie reklamuja z dipem i muszę stwierdzić,że jak dla mnie to okropne są.
Nie wiem może inne smaki byłyby lepsze , a my mieliśmy paprykowy....
 
Ja tez powtarzała ze przed 30 urodzinami chce 2 urodzic.się śmiałam ze równe 10 lat różnicy by bylo;-) ale moja kruszyna miała inne plany i postanowiła być młodsza od brata o 8 lat szokując mamę i tate;-)
 
reklama
Ja też zawsze mówiłam, że chce być młodą mamuśką. :D 25 to idealny wiek na dzidzie ;p kurde właśnie zdałam sobie sprawę ,że my już pół roku po ślubie ;p a zawsze chciałam dzidziusia przed ślubem :(
Dlaczego chciałas dzidziusia przed ślubem ?? Przecież to odpowiednia kolejność :)

Ja nie jestem jeszcze po slubie, planujemy cywilny, taki dla siebie, skromna ceremonia, ale jakoś nie przejmuje sie tym ponieważ jesteśmy ze soba ponad 7 lat a od 3 ze soba mieszkamy :)
 
Do góry