reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Beti w ciazy ta kolonoskopie? Mialas w znieczuleniu? Bo ja mam miec w sedacji ablazji.

Ginekolog mowi, zeby sie niebprzejmowac i ze soe wchlonie.
 
marzycielka nie nie byłam w ciąży wtedy,ale miałam tyko w znieczuleniu miejscowym,tragedii nie ma ale nic fajnego :(
 
Godzina USG prenatalne, chyba na starym sprzęcie i musieli dokładnie się przyglądać. Nie skyszaslam, żeby trwało dłużej niż 30 min. Aczkolwiek leżąc tam bardzo się dluzy i ma wrażenie że to godziny lecą. Może stąd takie odczucie ;-)

Sojna a pytań na obchodzi e zadawać nie można? Przecież stres gorszy od wszystkiego... Ważne, że beta taka jak trzeba.

Mąż pojechał z mały m na IP bo nie mogliśmy zbić gorączki i dziecko osowiale, jeczace.... Zobaczymy


Joani dokładnie 5 lat temu miałam nawet ponad godzinne, czy stary sprzęt na tamten rok nie powiedziałabym ale ważne że dokładnie kobieta wszystko pomierzyła. Jakby trzeba było to ja nawet tam 2 h mogę leżeć :)
 
Neilaa, widzisz, każdy ma inne doświadczenia. Ważne, że w każdym przypadku wyniki były wzorcowe :-)

A jaki jest uvWas powód kolonoskopii?

Gratuluje udanych wizyt.
 
Dobra ... poniżej lista książeczek które bardzo polecam jeżeli macie trochę wolnego czasu i macie ochotę się odstresować :)
Tak jak wcześniej pisałam nie są to książki wysokich lotów ani bardzo ambitne ale ja na niejednej się wzruszyłam i przeżywałam jeszcze długo po skończeniu książki.
Podaje Wam linki do opisu książki a samą książkę znajdziecie w księgarniach .... albo pewnie gryzoń Wam w tym pomoże :)

1. Seria After - wciąga okropnie mimo że niektóre zachowania głównego bohatera okropnie irytują

Link do: Książki z cyklu After - Lubimyczytać.pl

2. Cała seria Rosemary Beach - bardzo lekka fajna seria, nie raz się poryczałam

Link do: Książki z cyklu Rosemary Beach - Lubimyczytać.pl

3. Seria Driven - super

Link do: Książki z cyklu Driven - Lubimyczytać.pl

4. Seria Collide - na tej serii wylałam chyba najwięcej łez

Link do: Książki z cyklu Collide - Lubimyczytać.pl


Coś z pikantniejszych:

1. Seria "Proś mnie o co chcesz" i "Odgadnij kim jesteś"

Link do: Książki z cyklu Proś mnie, o co chcesz - Lubimyczytać.pl
Link do: Książki z cyklu Odgadnij, kim jestem - Lubimyczytać.pl

2. Piękny Drań, Piękny Nieznajomy, Piękny Gracz

Link do: Piękny drań

Seria dla osób o mocnych nerwach, która we mnie wywołała bardzo skrajne emocje

The Dark Duet - Link do: Książki z cyklu The Dark Duet - Lubimyczytać.pl

i moja ulubiona "Mistrz" Katarzyny Michalak

Enjoy :)))
 
reklama
Nevka ja zachcianek nie mam ale np kubusia nie pilam od 8 roku zycia nic ani lyka bo na sam zapach bylo mi nie dobrze. A teraz potrafie caly na raz wypic :-)


Justyna trzymam kciuki
 
Do góry