reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Sojnabig, no jak na ten tydzien i mialysmy podobna to wychodzi na to, ze masz normalna bete :D tyle ze ja drugi raz sobie zrobilam dopiero tydz pozniej, bo z regularnoscia u mnie slabo, ale sobie wyliczylam ile powinna mniej wiecej przyrosnac przez ten tydz i wynik sie zgadzal, a na usg zobaczylam pecherzyk 6,1mm w 5t2d, wiec glowa do gory! :D
Noooo mam nadzieję że za 2 tygodnie też już zobacze kropka :)
 
Godzina USG prenatalne, chyba na starym sprzęcie i musieli dokładnie się przyglądać. Nie skyszaslam, żeby trwało dłużej niż 30 min. Aczkolwiek leżąc tam bardzo się dluzy i ma wrażenie że to godziny lecą. Może stąd takie odczucie ;-)

Sojna a pytań na obchodzi e zadawać nie można? Przecież stres gorszy od wszystkiego... Ważne, że beta taka jak trzeba.

Mąż pojechał z mały m na IP bo nie mogliśmy zbić gorączki i dziecko osowiale, jeczace.... Zobaczymy
 
A w którym tygodniu ciąży to badanie prenatalne się robi? Rozumiem że prywatnie nie muszę mieć skierowania na nie.
 
Magda gratulacje.

Sonja bedzie dobrze. Uszy do gory. Niestety oni w szpitalu trzymaja az do powtorzenia bety. W piatek powtorza.

Martwi mnie torbiel 74 mm na jajniku. Poza tym ginekolog nie widzi przeciwwskazan do kolonoskopii. Mam ja miec 02.03 i boje sie.

Justyna trzymam kciuki.
 
Godzina USG prenatalne, chyba na starym sprzęcie i musieli dokładnie się przyglądać. Nie skyszaslam, żeby trwało dłużej niż 30 min. Aczkolwiek leżąc tam bardzo się dluzy i ma wrażenie że to godziny lecą. Może stąd takie odczucie ;-)

Sojna a pytań na obchodzi e zadawać nie można? Przecież stres gorszy od wszystkiego... Ważne, że beta taka jak trzeba.

Mąż pojechał z mały m na IP bo nie mogliśmy zbić gorączki i dziecko osowiale, jeczace.... Zobaczymy
Pytam się go czy to dobrze a Lekarz NIE WIEM! No kurde ale kto tu jest lekarzem i kto ma to wiedzieć? Pytam co dalej a on "obserwacja" i wyszedł... Buuuu. Mam nadzieję że rano ktoś inny będzie..
 
reklama
Meg skierowanie nawet od prywatnego musisz mieć,pierwsze robi sie w 12 tygodniu,drugie powtarza się w 20 tygodniu i jeżeli wszystko jest ok trzeciego nie trzeba robić,jeżeli wychodzi coś nie tak wtedy robią bardziej inwazyjnie,pobierają wody płodowe do badan przez brzuch :)
Marzycielka miałam kolonoskopię :O
 
Do góry