reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
U mnie będzie 8 lat. Ale u nad nie planowane. Zresztą syna urodziłam mając 20 lat i nie w głowie mi było szybko drugie. Ale teraz żałujemy ze skoro i tak wpadka się przytrafiła to szkoda ze nie 4-5 lat temu ... no ale jest jak jest
 
Ania ma już rok? Też mam apke ;-)
Wiktor zaczął chodzić jak miał 10 mc i teraz już wszędzie na nogach zresztą ładnie od dawna sam. Ale podnosze go tylko do wanny bo za wysoko i nad ranem z łóżeczka bo nie wyjmuje szczebelkow.




Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
Ma ponad 16 miesiecy. Chodzi od 11 ale boje sie zeby schodzila ze schodow np.
 
Persea ale Wiktor jest trzymany na jedną rękę bo już mu dobrze idzie, albo sam ale bokiem i przy barierce wtedy idzie. Jak chce Ania niech się uczy. On od 16 mc na pewno już schodzi po schodach. Nawet może wcześniej. To Ania nie dużo młodsza.

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie bedzie dwa latka bez miesiaca roznicy. Identycznie jest miedzy mna a bratem :-)

Moze mi sie juz poprostu znudzily ubranka chlopience :-) teraz wszedzie widze tylko rozowe :-)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Persea doskonale rozumiem kłopoty lokalowe, my mieszkamy z rodzicami mamy malutki pokój na 3, jak Basia pójdzie spać to tak szczerze nawet nie mamy Gdzie usiąść i spokojnie pogadać, a sprzątanie i tak większego sensu nie ma.
 
Just jakbyśmy planowali to pewnie by min 4 lata drugie miało ;) a ze u nas suprise 2 to mamy jak los dal ;) bo inaczej tego nie nazwę ... w naszym przypadku to nie my dzieci planujemy one zrobiły to za nas :) Hehe najpierw Krystian a teraz drugie :)
 
reklama
Do góry