reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Zobacz załącznik 754715 dziewczynki drogie @poziomki w szczególności. Zwracam się do Ciebie bo czesto mowisz o organizacji. Moje życie to jeden wielki haos. Może masz jakies zlote rady, zeby ogarnac ten wszechobecny bajzel, ktorego fragment jest zalaczony na obrazku. Ja mam tylko jedno dziecko a jak sie rozmnoze jeszcze bardziej to nie bedzie gdzie stanac.:) no i pozostale dziewczyny napiszcie jak sobie radzicie
Ja przesuwać noga za drzwi i dyskretnie je zamykam :| poziomki to ma patent. Nie wiadomo jak i od kiedy zacząć stosować.
 
Najgorsze sa takie drobne pierdoly wywale to wszystko i tak nie zauwazy ;)
Ja tak zrobiłam, a najgorsze jak kurka kolekcjonuje żołędzie, kapsle po piwie, my nie pijemy, znajduje je zbieracz mały, kleptoman, listki, ale nie czterolistne Kończyny, chusteczki higieniczne, na szczęście nie używane tylko całe paczki.
Zabawki wynosi na zewnątrz a śmieci przynosi do domu. Patyki, kamienie...
A taki przyszedł wczoraj do domu. To ja mu mówię żeby do zera rozebrał się w przedpokoju i do wanny. A do prania idzie wszystko, łącznie z butami, tutaj trudno o przecieranie skoro skarpetki jak na foto.
 

Załączniki

  • _20160415_064808.JPG
    _20160415_064808.JPG
    623,4 KB · Wyświetleń: 84
Witam się z rana :) poranny spacerek i rower zalatwiony... Cóż za masakryczny dzień wczoraj. Jesteśmy po zabiegu z młodym:( był dzielny choć to było straszne :( teraz płacze razem z nim;( to opatrywanie teraz jest najgorsze nie mogliśmy Go utrzymać a krzyk i płacz taki straszny że serce pęka ale co zrobić jak wiem że muszę mu to robić... Innej możliwości nie ma:( bieżącego moje :( teraz czekam.na wizytę o 9 i oczywiście jak na szpilkach:(
 
justjestem z tymi staraniami to, że tak powiem jedynie liznęłam temat, bo udało nam się za 3 razem, ale te 2 wcześniejsze cykle, to ryczałam jak dostawałam okres. Raz tak sobie wkręciłam o ciąży, że myślałam o tym, że testy są wadliwe ;/
Nie wyobrażam sobie, jak ktoś tak długo się stara, ile to nerwów, rozczarowań, frustracji :(


Rocznej różnicy między dziećmi mówię nie ;) Moja koleżanka wpadła tak z drugim, z depresji nie wychodziła ciągiem 3 lata.

Mój mąż ma brata starszego o 12 lat i szczerze? Zazdroszczę im relacji. Zawsze mogą na siebie liczyć.
To jaki kontakt dzieci będą miały ze sobą nie zależy od różnicy wieku tylko od różnicy charakterów. Możemy sobie marzyć, że jak będziemy mieć jedno dziecko po drugim to będą mieć świetne relacje, guzik. W życiu niestety tak łatwo nie jest. Nie jedna moja koleżanka drze koty z bratem czy siostrą, którzy są podobni wiekowo.

Nie ma reguły.
 
Just masakra z tymi staraniami. Moja przyjaciolka tak miala ze zaczeli sie starac z mezem i bylo ciezko. Powiedziala mi wtedy ze to nie tak latwo itp. To my zaczelismy starania. Zaskoczylam od jednego razu w dni teoretycznie nieplodne. Nigdy mi ta przyjaciolka nie powiedziala ze zazdrosci czy cos w tym stylu ale podejrzewalam ze nie jest jej lekko. Zaszla w ciaze jak moja Ania miala juz ponad pol roku. Dopiero wtedy wyznala mi jak przezyla moja ciaze i to ze urodzilam dziecko. Ale juz ma swoje poltoramiesieczne. :)
Teraz tez za jednym strzalem zaskoczylam ;) ale test juz chyba po tygodniu robilam. Ja latwo zachodze ale ciezko mi urodzic. Takze dziewczyny u was bedzie porod ekspresowy ;)
 
Podobnie miałam dziewczyny tyle lat starań, wzięliśmy ślub w zeszłe wakacje i koleżanka z pracy przed Nami miesiąc ślubowała,nagle po wakacjach, że z mężem biorą się za dzidzię chwila i przyszła się pochwalić że jest w ciąży mi tak mina zrzędła wróciłam do domu i płakałam cały czas miałam to w głowie mówię cholera my tyle lat a oni ciach i ciąża,bałam się o najgorsze, że czeka Nas jakieś leczenie bóg wie co ale nagle w styczniu nie dostałam okresu zrobiłam test po kilku dniach i NARESZCIE! to straszne, wiecie co to znaczy czekać kilka lat i nie móc tragedia..
 
reklama
Tola sezon wiosenny uważam za otwarty :D

Kamila biedaczek:( dobrze ze już po. Na szczęście dzieciaczki szybko sie goja

Larka jak sa dorośli tak ale dzieci chowają sie jak jedynaki.

Persea u mnie podobnie, łatwo zachodzę ale ciąże zawsze z niespodziankami :/

Mój M dziś zaczyna nowa prace. Trzymajcie kciuki żeby dobrze mu poszło :)



Link do: Słodka Malina
Link do: Handmadebypati
 
Do góry