reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

No to fakt... nie potrafię sobie tego wyobrazić. .. próbowałam i skończyło się łzami a problem nie mam więc pozostaje tylko... na całe szczęście. . Sobie wyobrazić :( i nawet najgorsze mu wrogowi w takiej sytuacji życzyła bym powodzenia .
 
reklama
No dla mnie to była meeeega niespodzianka i nie powiem wylam jak zobaczyłam II kreski i bynajmniej nie z radości .... bo nie planowaliśmy. .. ale teraz a kysz jak ktoś byi je "zabral" ... dobra nie będę bluznic :p
Tez juz się nie mogę doczekać kiedy je przytule i kiedy Tż i młody je zobaczą :)
 
Rozwiązałam problem mojego detektora! Dałam się wyprowadzić w błąd bo zamówiłam model Angel talk a nie sound .... a na tym wyraźnie pisze, że od 16tc dopiero....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No też nie był zadowolony ... zwłaszcza że na ten rok plan był taki ze dzialka i dom a teraz nam się trochę przesunie ... no i duży szok. Zwłaszcza że teraz on tam a my tu ... ale już też przywyklam do myśli ze będzie drugie i ciągle pyta czy czuje ze będzie dziewczybka :)

A no i pytanie jak to możliwe. ... przecież brałas tabletki .... może test się pomylił. ... ale ja jak mu powiedziałam to już po becie byłam i o pomyłkę nie było mowy.... a najlepsze jest to ze jak pisałam już pod koniec roku zaczęło mi wariowax z okresem i lekarz powiedział ze przy tych tabl. Może mi się okres troszkę prEsunav albo jakieś plamienia w cyklu bo to nowe ...
I test zrobiłam w sumie po to żeby wykluczyć ciążę bo musiałam wziąć juz tabsy z 2 paczki a tu zonk :)
 
@tekila tez temu sie dziwiłam ze ja tak dobrze słysze a ty nie choc łep w łep idziemy. Dzisiaj tez bez problemu go znalazłam tak.jak mloda lubila siedziec po prawej stronke brzucha tak ten dzidek lubi po lewej
 
reklama
Yyyy ze tak spytam o zasadnosc uzywania tych detektorow. No przeciez za pare dni beda wyczuwalne ruchy. No ja juz czuje wydaje mi sie ze to dziec a nie bulgoty jakies. A za dwa tygodnie to raczej nie bedzie juz watpliwosci....
 
Do góry