reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Poziomki dokładnie. Dlatego jeszcze go namówie na drugie jedno po drugim. Tym bardziej jakbym ciągnęła dalej macierzynski i dostawała kasę z zusu to byłoby super. Ale mój luby na takie rzeczy nie patrzy. Dla niego kasa nie najważniejsza.
 
łoo ja w pierwszej ciąży też tak myślałam, że jedno po drugim super. Ale później na rok się wyleczyłam z tego myślenia. No a teraz ciąża i zobaczymy.
Ja mam tę dużą skrzynię ale mniejsze rzeczy powrzucam do mniejszych pojemników i tyle. Sprzątam to dziadostwo cały dzień.
 
Persea mój dokładnie wie że może mi się odmienić po urodzeniu, jak tobie, dlatego mówi pożyjemy zobaczymy :-) ja dopiero po fakcie się przekonam on wie już dziś hihi
 
Laski, też w pierwszej ciąży mówiłam że jedno po drugim. Później mi przeszło, a tu proszę, będzie całe półtora roku różnicy :p
 
reklama
Poziomki to prawda że dzieci się razem zabawia i można coś zrobić, ale moja Basia z tych dzieci high need wiec nie ogarnęła bym dwójki. Teraz trochę już starsza to może damy rade.
Persea my też mamy dwie skrzynie plus półki i na okrągło sprzątanie, przebieranie ******* i tez nie mogę ogarnąć. Do tego my jeszcze mieszkamy w jednym pokoju wiec masakra.
 
Do góry