reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Nine ja w poprzedniej ciazy tez dostalam pismo ze wstrzymano zasilek bo wszczeto postepowanie i kontrole zatrudnienia. No ale ja umowe dostalam juz w ciazy. W kazdym razie kazali przedstawic szefowej dokumenty cala lista byla. I po 3 miesiacach przyszlo pismo ze zgodnie z zebranym materialem dowodowym nie znaleziono podstaw do zatrzymania zasilku i odrazu wtedy wyplacili wszystko zalegle.

Bellina ja starszego nie szczepilam, Zoski tez nie, ale teraz po kilku akcjach gdzie Zo dostala mi po 40 stopni goraczki bez powodu i balam sie sepsy zdecydowalam sie zaszczepic oboje na meningo.
 
Ruda niestety tak. Liczą średnia z roku przed L4 ciazowym i jak podstawą jest macierzyński, to z niego wyliczą. Sąsiadka na sobie niestety skutecznie teorie przetestowała.

Napisane na SM-A500FU w Forum BabyBoom
 
Pisze z apki i nie moge nic dodac ;/ czyli jak jestem na macierzynskim i wracam w lipcu na dwa miesiace odebrac urlop pozniej l4 to macierzynski bede miala 80% z terazniejszego macierzynskiego??
 
Ruda a jeszcze jedno... nie wiem jak będzie u Ciebie, bo to inny przypadek jeszcze.
Anioek a to nie jakieś 3 dniówki były?
Jest nad czym myśleć i na ci zbierać pieniążki.

Napisane na SM-A500FU w Forum BabyBoom
 
Raz trzydniowka tylko u Zo trwala 6dni... A za drugim razem nie wiadomo. Poza gorączka miala katar nic wiecej. Nie wyszlo nic w badaniach ani u lekarza, nie wiadomo do tej pory co to bylo, jakis wirus pewnie ale dziwny przebieg.
 
reklama
Ruda wedlug przepisow na wychowawczym nalezy Ci sie macierzynski, ale mysle ze u Ciebie beda brane pod uwage dochody z ostatniego roku ktory mialas dochod. Nie mozliwe zebys nic nie dostala, bo teraz weszlo to 1000zl dla niepracujacych przez pierwszy rok. Swoja droga wychodzi na to ze ja nawet 1000 nie bede miala...
 
Do góry