reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
AsiA pisałam na zamkniętym.
Zapomniałam tutaj.
W szpitalu w niedziele wylądowałam z plamienia mi i bólem brzucha.

Ale wszytko jest ok. Dzidzia zdrowa ... wszytko ok wiec nie wiadomo skąd się wzięło plamienie.
W niedziele na usg była mni3 sza o 2 dni a dziś wyszło ze urosła fasolcia i to tak ze jest 4 dni do przodu. Ma już 5.6 cm
 
Dziewczyny wizytujace powodzenia !!

Aria super, że już w domku :)

Kompletnie nie pamietam co pisalyscie. Wczoraj wrocilam wieczorem do domu i nie mialam juz siły doczytac forum. Dzis nigdzie nie ide i mam nadzieje nadrobić.
 
@bellina Myślałam, myślałam. Ale w związku z tym, że staraliśmy się z mężem o dziecko nie chciałam zaczynać nowej pracy, po to, by od razu odchodzić.
Tu pracuję rok, a ZUS i tak wszczął postępowanie - dostałam pismo.
@papciarkowa czyżby Pinki Paj i Tłajlajt Spark zagościły w domu? :p
 
@bellina Myślałam, myślałam. Ale w związku z tym, że staraliśmy się z mężem o dziecko nie chciałam zaczynać nowej pracy, po to, by od razu odchodzić.
Tu pracuję rok, a ZUS i tak wszczął postępowanie - dostałam pismo.
@papciarkowa czyżby Pinki Paj i Tłajlajt Spark zagościły w domu? :p
 
Co za ludzie w tym zusie... po roku? Ja temu też nie zmieniłam pracy po 1 ciąży i teraz pracuje od września i musze wytrwać jak najdłużej żeby mi potem 80% z 80% nie liczyli. Złodzieje jedne[emoji14]
To po ciąży myślisz o czymś innym? Pytam, gdyż wiem jak uciążliwe może być życie z alergią.

Dziewczyny a wrzucę temat rzekę. Szczepienia. Ale nie podstawowe. Proszę nie wchodźmy w szczepić czy nie.
Ale zaczynam myśleć czy szczepić na dodatkowe. Lili nie szczepiłam. Ale z uwagi na straszaka myślę czy nie warto jednak na rota. No i o pneumo też myślę. A jak u Was z tematem ?

Napisane na SM-A500FU w Forum BabyBoom
 
reklama
@bellina Myślałam, myślałam. Ale w związku z tym, że staraliśmy się z mężem o dziecko nie chciałam zaczynać nowej pracy, po to, by od razu odchodzić.
Tu pracuję rok, a ZUS i tak wszczął postępowanie - dostałam pismo.
@papciarkowa czyżby Pinki Paj i Tłajlajt Spark zagościły w domu? :p
Nine, a co za pismo dostałas? Musisz się zgłosić na jakąś komisję, czy co?
 
Do góry