reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

@kasiadom1 przytulam

@nianiusia lipe pij i plucz gardło wodą z solą. Mi bardzo to zawsze pomaga. Plukam też czasem takim roztworem z tableteki którą dała mi koleżanka -bakteriobójcze.

U nas dziś słonko za chmurami. Dużo chłodniej.
 
reklama
Ciesze sie ze poprawilysmy komus humor :-)

Paulina daj znac po wizycie
Marlena a u mnie dzisiaj jesien :-[ wieje I leje

Kasiadom Tule mocno :-[
 
@papciarkowa jeśli masz na myśli te Asie ,która miałam zdjęcie ślubne na profilowym to ja. Zmieniłam foto bo w sumie to otwarte forum i każdy może nas podglądać :( a o mojej ciąży wie głównie rodzina. Wolę poczekać być pewna że maluszek jest zdrowy i pięknie się rozwija. ;)

Kasia współczuję bardzo ;( :*
 
Kasiadom trzymaj sie mocno.

Wejsc z rana na forum i odrazu czlowiek lepszy ma humor ;))

Poziomki Twoja Mala z czerwca czy lipca?? Gratki dla niej mobilnosci ;)

Wizytujacym dzisiaj Życzę powodzenia i trzymam kciuki.

U nas w dalszym ciagu slonko piekne. Mala wlasnie demoluje pokoj bratu ;) ja mialam sie zbierać na spacer ale jeszcze postanowilam was podczytac.

Wczoraj bylam na szmatach i udalo mi sie troche ciazowek kupic ;) nawet bluzke z maternity sliczna jak nowka.
W ogole chyba mdlosci mi odpuszczaja. Ale stwierdzilam ze moje trzecie dziecko bedzie fanatykiem zdrowego zywienia. Bo najchetniej jadlabym tylko owoce i salatki.

Witam nowa pazdziernikoweczke ;)
 
@kasiadom1 to przykre, współczuję. Trzymaj się, powodzenia!

Jestem z okolic Gdańska, mam 22 lata.
Właśnie wróciłam od gin, bo od tygodnia boli mnie pęcherz i nie wiem co brać. Dostałam jakiś antybiotyk...
Od poniedziałku idę na L4 (obecnie pracuję 10h dziennie ) to będę się cieszyć wolnym czasem i piękną pogodą :tak:
 
Kasiadom współczuję.

Tez miałam nerwy ale u mnie na szczęście wszystko dobrze się skończyło ... dziś wychodzę do domku.

Dziewczyny uśmiałam się :D
 
reklama
Do góry