reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Papciarkowa ja brałam duomox 2x1mg przez 6 dni i nie czuję się wyleczona do końca czasami pobolewa mnie gardło zatoki od czasu do czasu też czuję :-( Mój gin mówił że nieleczona infekcja gorsza od antybiotyku i dlatego go wzięłam w 9 tyg :-/ nie sądzę żeby na IP dali coś mocniejszego :-( Ja do antybiotyku dostalam jeszcze mucofluid .


Paulina z tel nie widzę suwaczka w jakim wieku masz dziecko ??? Gdzie rodzilas pierwszym razem ???
 
Nadrobiłam posty :) Ale nie ogarniam tych wszystkich tematów, jakie się pojawiły ;)

Mój suwaczek od dwóch dni zatrzymał się na 12t2d, a czas leci... :) Miałyście taką sytuację?

Dziś już naprawdę zabieram się za naukę. Wczoraj skończyła się, jak tylko przyjęłam pozycję leżącą. 1h nauki, 3h spania... :zawstydzona/y:
 
reklama
Zdecydowanie drugi porod mi szybciej poszedl, ale nie powiedzialabym ze lzej.

Wlasnie bylam po pierwsze buty do chodzenia dla Malej i zaplacilam 140zl trochę przerazila mnie ta cena to nawet ja chodze w tanszych ;) chyba juz zapomnialam jak to wszystko jest.
 
Do góry