reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ja juz po wizycie.. lekarz podejrzewał ze mam nowotwór szyjki macicy. Nie stwierdzono czemu tak się stało :( wiec beta wyszła 48,72 wiec jestem zdrowa :)
Dostałam zielone światło :) ale musze się wstrzymać z maleństwem minimum 3 miesiące :) . Dziewczyny nie jesten zła ani nie mam pretensji do Was :) bardzo się ciesze ze odpowiadacie mi :) z mężem stwierdziliśmy ze damy sobie spokój tak jak wtedy ;) i okazało się ze zaszłam :) co ma być to będzie :) a co do przytulanek to lekarz mówi ze jak będę już sama dobrze się czuła to wtedy :) jeszcze lekko plamie ale jest dobrze :) stwierdził żebym inaczej przyjemność sprawiła mężowi hahaha :p
 
reklama
@larkaa ja sobie zrobiłam nowy suwaczek, bo nie wiem, kiedy tamten by się poprawił, a nie chcę się sama wprowadzać w błąd :)

@ruda1991, ja to ewentualnie powiem mężowi, bo sama na kawę nie mogę patrzeć... ;) Chociaż mam nadzieję, że to minie, bo uwielbiałam :)
 
Nevka super ze dobrze

Lucky ale teraz jest kawa a sa rozne akcje dostosuja do tego jak wypelniasz ankiety. Kokezanka miala juz kapsulki do prania, jogurty, batony I karme dla kotow:-)
 
@Nevka zaglądaj tu na pogaduchy smutno tu bez Ciebie
a na jakiej podstawie stwierdził o tym nowotworze bo to nie jest raczej sytuacja którą stwierdza się na oko

Musze ruszyć się do sklepu jednak mój dzieć nie lubi mięsa zjadłam kawałek roladki i już poszła w kibelek żeby było śmieszniej zauważyłam że po wymiotach bardziej mnie ta szczęka boli hmmm jakieś powiązania?
Jakiś cud w ogóle mój ojciec ruszył się z kanapy żeby ściągnąć pranie aż w szoku jestem bo już myślałam że przyrósł do kanapy na stałe:)
 
reklama
O Matko ! Nie nadążąm, a tylko na chwile do chrześniaka pojechałam (pół dnia) haha :D
Ryby zdecydowanie na parze, ale lubie też pieczone i smażone hmm... w sumie to wszystkie mniam ! :D
Nevka po moim mężu też nie było widać że przeżywa stratę, ale wiem że bardzo to przeżył zawsze uciekał gdy w pobliżu pojawiały się dzieci. Oni po prostu duszą to w sobie ja wypłakałam swoje, a on przeżył swoje też na początku nie chciał słyszeć o kolejnej ciąży po 3 miesiącach sam zaczą kierować rozmowy na te tory, dałam mu czas na oswojenie się, bo to nie jest tylko nasza starata, ale także ich.
lucky u mnie to samo ! suwaczek staną w miejscu :(
 
Do góry