reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
oooo Rybki ;-)...super ,że miałas 3 cc....znaczy super ,że jest ktos taki jak ja ;-)a nie inaczej

ja się bardzo boję;-) tej 3 cc;-(

bardzo jest juz ppnoc jakies ryzyko ;/
 
Rzadko bywałam pod adresem. Gdybym nawet korzystała że szpitala gdzie rodziłam to w szpitalu przyjmuje kilkunastu lekarzy, będąc średnio 11 razy podczas ciazy na wizycie można nie trafić na tego samego drugi raz. Rodziłam 6,5h od poczatku było dwóch lekarzy po godzinie doszło 3 i zostali do końca. Na koniec przyszło jeszcze 3 anestezjologów. Żaden mnie nie pytał o lekarza prowadzącego. Wiem że trzymajcie się się prowadzących ja nie mam nic przeciwko, chodzi tylko o szpital że sugerowlam się tym czy mają sprzęt i pomogą dziecku po porodzie w razie w itd.

A słyszałam mnóstwo przypadków że prowadzący nie poznawał swoich dziewczyn na porodówce mimo łapówek itd, nawet wierzę i się nie dziwię. Niech ma najmniej 200 pacjentek miesiecznie. Trudno zapamiętać.
 
reklama
Do góry