reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Czesc dziewczyny mnie się właśnie spanie włączyło po obiadku. Ja ruchy czulam kolo 11 tygodnia teraz jakby mniej ale to wszystko zależy od napięcia macicy, od tego jak sie dzidziuś uklada i wierci. No to jest pare centymetrów ruszajace sie w brzuchu. Ale to takie skrzydełka motylka. Za 2 miesiace juz nie bedzie watpliwosci odnosnie tego co czujemy ;)
 
reklama
Z córką poczułam koło19 tygodnia ruchy, liczę, że teraz będzie szybciej :).

Właśnie obalilam żurek, od razu mi lepiej. Byliśmy dziś na spacerze z Zuzia, mała pierwszy raz dreptala na własnych nóżkach poza domem w bucikach. Muszę Wam powiedzieć, że rewelacja, mała przeszła ciągiem chyba ze 150 metrów. Kij z tym, że zajęło nam to dluuuugo, ale liczy się efekt końcowy! :)
 
Hej,
jak tam, macie mokre dupki? ;)

Ja czułam ruchy od 17 tc..

@poziomki mam pytanie. Zadowolona jesteś z tego dopplera? Pytam, bo rozważam zakup takiego samego.. cena jest ok no i sprzedawca 100% pozytywów ma, a to dość ważne..
Powiedz mi czy to już przychodzi w zestawie z żelem?
 
Papaciarkowa zdrówka. Stresujemy sie jak coś sie dzieje i nie mniej kiedy nic sie nie dzieje. Taki los matki ;)

Virtuti to teraz sie zaczną spacery bonę wózku już nie usiedzi :)

Taka ja jestem zadowolona, łapał tętno w 11tc wiec chyba nie jest zły. Jest żel w komplecie malutki ale ja zawsze używałam oliwki która swietnie sie sprawdza i tak szybko nie wysycha.

Przedwczoraj kiedy sie położyłam wieczorem poczułam coś ale nie wiem czy to już dzidzia



Link do: Słodka Malina
Link do: Handmadebypati
 
Cześć dziewczyny, nadaję poświątecznie, objedzona i zadowolona, szkoda tylko, że jutro praca :p
Dobrze, że chociaż chodziliśmy na długie spacerki to przynajmniej nie jestem zleżała.

poziomki ten Doppler to chyba dużo spokoju zapewnia, bo ja czasami też chciałabym wiedzieć czy wszystko ok.
papciarkowa piękny torcik!!! Wszystkiego dobrego dla córeczki :)
virtutti jak fajnie, ten etap jest cudowny!!
agnieszka jaka ładna dziewczyna w avatarze, miło popatrzeć :)

Odnośnie ruchów to ja w pierwszej ciąży czułam koło 18 tygodnia. Teraz coś tam czasami czuje, ale nie nastawiam się, bo nawet jak w ciąży nie byłam to czasami tak mi brzuch szalał, że odrazu sobie ruchy dziecka przypominałam :D
 
Kurde fajne te dopplery ale kurcze ja sie boje czy jak nie bede mogla znaleźć serduszka czy nie bede schizowala a z 2 strony fajnie tak posluchac i sie uspokojic że wszystko jest ok.
No i pytanie czy on napewno jest bezpieczny dla dziecka skoro nawet lekarze czesto.na usg nie chca puszczac serduszka na glos... hmmm i tak źle i tak niedobrze
 
Witam i ja po świętach. I mówię dobranoc. Dzisiaj od 4 na nogach. Wróciliśmy do Pl wiec juz za tż-tem tęskno :(
Tak szybko zlecialo.
Dziś jeszcze u sióstr z młodym byłam ... pospacerowalismy po plaży ... oczywiście mój szatan wlazl do wody i miał mokre nogi :D ale nic mu to nie przeszkadzało. ... później lody.... ale mi smakowały .... trochę pojedlismy i wróciliśmy do domu. Wykapalismy się i leżę juz w łóżku. Padam.... do jutra dziewczynki.
Wizytujacym jutro powodzenia. Pokażcie później maluszki ;)
 
reklama
U mnie wszystko w porządku. Mam niechęć do komputera a telefon w reklamacji.
Czekam na usg. To w piątek. Mam nadzieję że potem się wewnętrznie uspokojenie. Czuję że to już mija pierwszy trymest bo dużo lepiej wszystko znoszę.
 
Do góry