reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Eh, szkoda gadać, powiem tyle, z rodziną to najlepiej wychodzi się na zdjęciu, tylko trzeba pamiętać, żeby stanąć z boku, wtedy łatwiej się odciąć w razie czego. Zamiast świat w gronie dużej rodziny, siedzimy we 3.

Moim pocieszeniem jest w tej chwili sałatka włoska, mogę ją jeść kilogramami
 
reklama
Agnieszka trzymajcie sie

Virtuti nie smutaj sie masz swoja mala ridzinke ciesz sie z tego że mozesz z nimi spedzać ten czas ja juz sie przyzwyczailam ze kazde swieta obchodzimy we 4 i lepiej tak niz patrzec na fałszywe mordy w koło

Poziomki nie strasz u mnie dzis dopiero 9 t skończony i juz liczylam ze nic nie moze sie dziać. Giry do góry i odpoczywajcie

Udało mi sie torta cyknąć od środka
 

Załączniki

  • 2016-03-27_23.03.40.jpg
    2016-03-27_23.03.40.jpg
    36,1 KB · Wyświetleń: 112
  • 2016-03-27_23.04.14.jpg
    2016-03-27_23.04.14.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 115
Piękny torcik:)
Papciarkowa ja mam krwiaka. Podejrzewam ze wszystko minie kiedy łożysko przejmie pełnie władzy :) plamienie jest dużo mniejsze niż wcześniej bywało wiec łudzę się ze jest lepiej. Dzidzi serduszko pięknie bije wiec jestem spokojniejsza.

Dziewczyny mogę prosić o pare lajkow na Słodka Malinę [emoji4]


Link do: Słodka Malina
Link do: Handmadebypati
 
Papciarkowa piękny tort :) się przy nim narobiłaś,myślałam,że krem kolorowy a to biszkopt :) córcia zadowolona na pewno :) a jak Twoje zdrowie?

Poziomki do szpitala w sensie do lekarza idziesz? Dobrze,że możesz podsłuchać mieszkańca :)

Mokrego dyngusa :)
 
Papciorkowa piekny :-)

Poziomki krwiaczki moge plamic jak sie wchlaniaja

Moze to glupie co teraz napisze ze chyba czulam czoraj ruchy. Mozliwe ze juz w 14 tygodniu?
 
Ruda ja tez mam wrażenie jak leże na płasko ze czuje delikatne śmiganie chociaż u mnie dopiero 10tc

Powiem wam ze ja mam wizyty co 2 tyg ale i tak schizuje jak zaczyna boleć czy wszystko ok mimo ze obstawiona lekami jestem.
Teraz zawaliły mi sie zatoki mam typowy ropny katar inhaluje sie i troche schodzi ale juz mam schizy czy maleństwu te bakterie nie zaszkodzą. Ja myślałam ze druga ciaza to na luzie juz bedzie a ty doooopa
 
Mi się też wydaje że czuję. :)
I to właśnie jak u ciebie papciarkowa, jak leżę wieczorem ;)
Po prawej stronie robi się taka wieksza kulka i za chwilę znika ;)
Tak faluje, a dopiero 14 tydzień :)
 
reklama
Cześć :-) :-) witam Was w drugi dzień świąt :-) właśnie się zbieramy do moich rodziców na kawę i obiad :-) nawet chyba coś zjem bo już lepiej się czuje :-) dziś zaczynam 10tc :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)!!!
 
Do góry