reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

A ja Wam smaka narobie ;) po wczorajszych przebojach mój pojechał mi po coś lekkiego i tadam ;)
 

Załączniki

  • 1458400895352.jpg
    1458400895352.jpg
    83,6 KB · Wyświetleń: 102
reklama
Patka, udanej imprezy i smacznego :)
Persea, Ann, dlatego tez szanuje wybory innych :) ile matek, tyle metod i wcale nie musi to oznaczac, ze jedna jest lepsza czy gorsza. Peace :)
Aria, Ty juz pewnie ponad podlga fruwasz z radosci :)

Powiem Wam, ze tez zawsze chcialam przynajmniej 2 dzieciakow. Na to drugie musialam troche poczekac, z takich a nie innych powodow. Roznica wieku jest spora, ale wkoncu bedzie drugie :) Cora jak sie dowiedziala, to powiedziala " no nareszcie" :)
 
Bellina jak juz nie bedziesz mogla tego dokonczyc, to na pewno chetni sie znajda :-) nie krepuj sie zostawic :p
 
Hej Laski! <3 Dawno mnie tutaj nie było ale jak raz czy drugi zerknęłam i były smutne wieści to nie chciałam czytać żeby się nie denerwować :(
U nas wszystko dobrze, mieliśmy w pon USG i nasz skarbek ma już 2,2 cm <3 i pięknie bijące serduszko. Z powodu pracy stojącej jestem już na L4. Termin nam się przesunął na 20 października. Byłam pewna, że tak będzie bo mam później owulację. I zamiast 11 tyg mamy 10 :)
A co u Was? Jak maluszki?
ściskam mocno! :*
 
Dziewczyny, pokaze Wam jeszcze, jak zakonunikowalismy mojej corce, ze jestem w ciazy. Zrobilismy to w 7 tyg, poniewaz Kylie jest juz duza i zauwazyla, ze zle sie czuje i jakas inna jestem i sie dziecko zmartwilo.
Zamowilismy wiec balona, na ktorym bylo napisane "bede starsza siostra" :)
f30a53e0e902358505e36ee63589385b.jpg



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Swietny pomysl i sliczna cora! To ze siedze z corka to nie do konca moj wybor. W zasadzie to mi to nie przeszkadza bardzo ale chcialabym z dwa razy w tygodniu wyjsc na kilka godzin sama. Zwyczajnie zrzucić ciężar odpowiedzialnosci za nia na kogos innego. I pochwale sie wam, ze juz zorganizowałam nianie. Zobaczymy jak to bedzie. Ale maz nic nie wie to csiiii...
 
reklama
Dziewczyny, bardzo dziekuje za mile slowa, takze w imieniu corci :)
Persea, to prawda, ze nie wszystko jest naszym wyborem. Powodzenia z niania! I mezem hihi


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry