reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

ja w pierwszej ciazy tez bezobjawowo ;) i synek zdrowy ... niepotrzebnie sie zamartwiasz ;)

a ja mialam powody bo zagrozone pierwze 3 mc wtedy mialam ... ale zakladalam ze bedzie ok i tyle;)
 
reklama
No ja właśnie tak miałam ze skończyło się szpitalem a co najgorsze teraz w drugiej ciąży też wymiotuje a mdli mnie ze ho ho .
 
U nas dzisiaj dzień lenia :) tylko mąż myje okna.
 

Załączniki

  • 1458389557938.jpg
    1458389557938.jpg
    66,3 KB · Wyświetleń: 97
Ja też nie moge narzekać objawy bo tylko czasem mdłości mnie łapią a z kibelkiem przytulałam się tylko dwa razy. Dobrze ze nie jest t3 objawy nie są dziedxiczn3 bo boja mama tak wymiotowała że aż do szpitala musiała iść
 
Przyłączam się do sobotnich leniuchów. :) U mnie poranek trochę inny niż w ciągu tygodnia pracy, po pierwszych wymiotach nad ranem mogłam jeszcze się zdrzemnąć, za co później dzień powitał mnie kolejnymi. Po śniadaniu szybko ogarnęliśmy dom, a teraz wypoczywamy u rodziny. Jak to dobrze, jak samemu nie trzeba robić obiadu :D

Taka_ja, teraz już wiem, o co Ci chodziło wcześniej, jak napisałaś jakiś czas temu w poście, że ktoś się drze. Myślałam, że masz jakiś szalonych sąsiadów, ale teraz już widzę jakie to sąsiedztwo :D

Neilaaa, ale słodziak! :)

Nie chcę nic czytać o mdłościach do 18t :) Ja mam taki plan jak PerseaNigra, mdłości przechodzą wraz z I trymestrem i koniec kropka :)

Aria, jak tylko tydzień z ukochanym, to faktycznie musicie się sobą porządnie nacieszyć :)
 
Ale musze się podzielić nim z synem :)

Idę dalej sprzątać ... I powoli szykuje rzeczy do spakowania. A później do sklepu po coś słodkiego bi mnie ostatnio ciągnie na słodycze. .. ale staram się studzic akurat te zapędy żeby później nie płakać. ;)

Także po sprzątaniu i zakupieniu pyszności siadam przed lapka dokończyć listę :)
 
Hej kochane :D Ja zapylam od samego rana z mopem i wiadrem, okna pomyte, obiad zrobiony, posprzątane.
Dzisiaj sprzątanie hard, bo w domu jest impreza i babcia będzie zaglądać w każdy kąt hahaha
Ale już padam
 
reklama
Do góry