reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

papciarkowa, kamień z serca :* teraz dużo odpoczywaj i wszystko będzie dobrze :)
u mnie też śliczna pogoda, zero wiaterku aż chce się żyć :)
mi z OM wychodzi termin na 19.10 a z USG 31.10
apropo, nie chciałabym urodzić w święto zmarłych.. 1.11 :(
 
reklama
Dzień dobry :)

Papciarkowa, napędziłaś mi strachu. Dobrze, że wszystko w porządku! :)

Dziewczyny, może poczekajmy z tym zamkniętym. Nie mam doświadczenia na forach, to moje pierwsze, ale wydaje mi się, że to za wcześnie. Ostatnio cały czas nam się zmienia skład, aż ciężko się czasem połapać. Za jakiś czas może się wyklaruje, kto będzie na stałe i systematycznie, wtedy na tym zamkniętym będą przynajmniej bardziej zaufane osoby :)

My czekamy z decyzją co do świąt, aż się okaże, czy będę w stanie przyjechać więcej km bez rzyganka ;) 120 km ostatnio było przedzielone zdarzeniem na poboczu. Na ostatnią chwilę zdecydujemy, czy ta rodzina bliżej, czy ta na drugim końcu Polski :)
 
Ostatnia edycja:
@WesołaKobietka mi z 0,8 skoczylo do 3,67 normalnie bralam.125 teraz biore co drugi dzień 175 i 150 we wtorek mam wizyte zobaczymy co powie ciekawego.

Wy mowicie ze was przestraszyłam to sobie wyobraźcie jaka ja zeschizowana byłam
@PerseaNigra pytałas o kolor krwawienia był żywo czerwony
 
Patka, lepiej 1.11. nuż dzień później, pierwszego jest wszystkich świętych, więc patronów by miało wiele do opieki ;-) szczerze to cieszę się, że początek października nie ma żadnego święta i dziecko będzie miało tylko swoje ;-)
 
A ja mam termin w urodziny mojego ukochanego starszego brata i chyba jego poprosimy na chrzestnego :-)
Szkoda że rzadko bywa że rodzi się w terminie... :-)
 
Papciarkowa a teraz przypomnialo mi sie, ze pisalas o tych dawkach. Wysokie masz. A moj endo kazal mi sie nie przejmowac tsh dopoki ft4 w normie. Ale wszedzie jak czytam tsh nie powinno byc wieksze niz 2,5 i jak tu sie nie przejmowac. Martwie sie czy za malo mi nie zwiekszyl. Ze 100 na 112.
 
reklama
Do góry