reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Bulisia - niby mówią że w drugiej ciąży można już czuć od 16tygodnia, ja też takie łaskotanie wyczuwam, szczególnie wieczorem, ale mi się wydaje że to jelita figle mi sprawiają.

A tak zmieniając temat - Wielkanoc spędzacie w domku czy poza? Ja będę miała około 10 osób + my na śniadaniu wielkanocnym i na obiedzie i zastanawiam się, co przygotować, aby było smacznie i szybko się zrobiło :D
 
reklama
papciarkowa - super że wszystko ok, trzymamy kciuki :) U mnie też różnicy pomiędzy OM a USG od samego początku.
 
Hej hej
Niedawno wróciłam z laboratorium,3 h tam spędziłam,pyszny napój wypiłam:baffled: a teraz idę lulu..

Też tak mi bulgocze,jakbym już ruchy czuła,ale jednak troche za szybko..

Papciarkowa i jak tam?
 
Papciarkowa od poczatku mialas roznice w rozwoju? Bo ja mam 3 dni roznicy ale mam dlugie cykle nawet do 34 dni wiec to i tak mala roznica
 
kamień z serca normalnie i z tego wszystkiego zapomniałam jej powiedzieć o tym moim wysokim ciśnieniu i chyba źle ja zrozumiałam z dupkiem bo kazała mi brac chyba 2*1 a zapisała 1 opakowanie czyli na 5 dni a do niej ide dopiero 6,04 najwyżej napisze mi receptę gin 2 bo do niego ide 23,03 zobaczymy najważniejsze że z malym wszystko w porządku już dawno się tak nie bałam
 
bulisia ostatnio miałam 3dni różnicy teraz jest 7 ale jak byłam 8 dni temu u niej to był tylko pęcherzyk z echem a dziś już piękna dzidzia prawie 3cm
 
reklama
Do góry