reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Papciarkowa całe szczęście!!! Już za dużo było złych info.
Dziewczyny kiedy pije się ta glukozę na czczo i czy to takie straszne?? :-)
 
reklama
Papciarkowa, pamiętaj, że limit złych wiadomości się wyczerpał, więc musi być dobrze :-)

My w tym roku też w gościach i dobrze mi z tym, bo nie lubię latania kuchnia-pokoj ;-)
 
dziendobry :]
jaka piekna u mnie pogoda az miło
papciarkowa super ze wszytko ok. jednak 3cm to chyba troche za duzo na ten etap ciazy:]

ja szykuje jakies menu na swieta narazie pustka w glowie.
 
Papciorkowa ale mnie nastraszyłas. Juz limit nieszczesc Październikówki wyczerpay, teraz juz tylko szczesliwe ciaze i piekne bobasy ;-)
ja w dobrym nastroju trzyma od wizyty gdzie naogladałam sie nózek, raczek- cudowne uczucie. 30 marca mam te prenatlne i gin obiecał zdjecia 3d buzi itd wiec czekam czekam. w środe tez przełączył na te 3d ale słabo było widac.
Na poczatku miałam dowcipne usg ale przeszedł na brzuch bo mam macice z przodu- cokolwiek to znaczy. Przez brzuch super było widac.
My swieta - 1 dzien u moich rodziców, drugi u tesciów- urzadziłam sie, zrobie jajka faszerowane i moze kaczke upieke bo udała mi sie oststnia taka super z farszem z miesa melonego i watróbek że mniammmmm

Co do zamknietego, jestem za - chciałabym was zobaczyc, pokazac sioebie ale troche sie wstydze ;-)
Kupiałam ostatanio kilka super ciuchów w sh, dobrych firm- uwielbiam takie polowania
napadłam tez na reserved jak była promo minus 50 % od przecen, wiec wiosna zaopatrzona w duze luzne ubrania.
po pierwszej ciazy mam sukienke na slub, obym sie zmiesciła w lipcu mamy wesele kuzyna- musze tam byc

nie biore witamin, bo wyniki dobre wiec nie mam brac, sex mam wdrazac ale łagodnie ;-)

miłego dnia ;-)
 
papciarkowa cieszę się, że wszystko jest dobrze!!! :)

Ja Święta jeden dzień u mamy a jeden u teściowej, także jedyne co to ciasto piekę.

Odnośnie zamkniętego wątku - świat jest mały, ja jak byłam w pierwszej ciąży to dwie koleżanki mnie wyśledziły i podczytywały na forum.

Ale .... z 10 lat temu wystawiłam na allegro zestaw perfum, które dostałam od teściowej, a mi się nie podobały....koleżanka teściowej mnie wyłapała, przekazała dalej i byłam spalona przez pół roku u teściowej :D
 
@Megg jak wdusisz cytryne nie jest az tak źle
@aria cale 2,87mm później wkleje fote jak m mi odda bo sobie gdzieś schował

Wlasnie pobralam.wyniki z diagnostyki tsh pueknie spadlo z 3.67 na 0,67 ale za to wapń mam.za nisko echh znowu zęby ucierpią.
Wlasnie dzwonila kumpela ze podrzuci mi swoja core zeby moja mloda miala zajecie a od jutra.juz luzik bo m ma nocki wiec moge lezec
 
Czesc Dziewczyny

Szalejecie, musze nadrobic chyba z 30 ostatnich postów. Nie mam jakos ostatnio sily pisac bo znow jakas sennosc mnie ogarnela i szybko wieczorem padam, potem budze sie o 23-24. Po ostatnich stratach bylam troche zdolowana, ale wczoraj mialam usg i jest ok. Ale nie mam zdjecia nawet, za tydzien mam prenatalne, wiec dokladnie wszystko zobacze. Moj gin jednak nie ma za dobrego tego usg i na poczatku czulam sie niepewnie bo nie bylo za dobrze widać:-/ na szczescie serduszko bije. Mam nadzieje, ze juz moge odetchnąć bo to 12 tydzień.

Witam nowe mamy!

Madziula przeczytalam, ze jestes chora, w razie koniecznosci juz chyba lepiej brać antybiotyk niz chodzic z jakims zapaleniem jak to juz cos powazniejszego. Ale lekarze czesto boja sie dac antybiotyk w 1 trym.

Te brzuszki to i tak małe macie :) pewnie pobilabym Was w wielkosci ;p od tygodnia to juz w ogole mam tak wywalony, ze niektore dziewczyny w 7 mcu takiego nie maja.

Jak na razie to w najblizszym moim otoczeniu sami chlopcy sie zapowiadaja ;) sporo znajomych teraz w ciąży.

Co do tesciowych to najgorsze sa te rade jak dziecko małe ;) moja mieszka 15 min od nas, ale dobrze, ze nie ma prawka ;)

A, Papciarkowa widzialam, ze bylas u dr. Dobrze, ze wszystko w porzadku, nie strasz nas tak wiecej ;)
 
reklama
Papciarkowa a jaka dawke bierzesz? Mi ostatnio skoczylo tsh do 4,8 ! Endo nieznacznie zwiekszyl dawke i wczoraj robilam po tygodniu juz kontrolnie, troche szybko ale boje by jeszcze nie wzroslo. Wynik dopiero w poniedz. poznam.


Na otwartym to chyba brzucha nie pokażę ;p a nuz mnie ktos po nim pozna hehe :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry