reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

Papciarkowa całe szczęście!!! Już za dużo było złych info.
Dziewczyny kiedy pije się ta glukozę na czczo i czy to takie straszne?? :-)
 
reklama
Papciarkowa, pamiętaj, że limit złych wiadomości się wyczerpał, więc musi być dobrze :-)

My w tym roku też w gościach i dobrze mi z tym, bo nie lubię latania kuchnia-pokoj ;-)
 
dziendobry :]
jaka piekna u mnie pogoda az miło
papciarkowa super ze wszytko ok. jednak 3cm to chyba troche za duzo na ten etap ciazy:]

ja szykuje jakies menu na swieta narazie pustka w glowie.
 
Papciorkowa ale mnie nastraszyłas. Juz limit nieszczesc Październikówki wyczerpay, teraz juz tylko szczesliwe ciaze i piekne bobasy ;-)
ja w dobrym nastroju trzyma od wizyty gdzie naogladałam sie nózek, raczek- cudowne uczucie. 30 marca mam te prenatlne i gin obiecał zdjecia 3d buzi itd wiec czekam czekam. w środe tez przełączył na te 3d ale słabo było widac.
Na poczatku miałam dowcipne usg ale przeszedł na brzuch bo mam macice z przodu- cokolwiek to znaczy. Przez brzuch super było widac.
My swieta - 1 dzien u moich rodziców, drugi u tesciów- urzadziłam sie, zrobie jajka faszerowane i moze kaczke upieke bo udała mi sie oststnia taka super z farszem z miesa melonego i watróbek że mniammmmm

Co do zamknietego, jestem za - chciałabym was zobaczyc, pokazac sioebie ale troche sie wstydze ;-)
Kupiałam ostatanio kilka super ciuchów w sh, dobrych firm- uwielbiam takie polowania
napadłam tez na reserved jak była promo minus 50 % od przecen, wiec wiosna zaopatrzona w duze luzne ubrania.
po pierwszej ciazy mam sukienke na slub, obym sie zmiesciła w lipcu mamy wesele kuzyna- musze tam byc

nie biore witamin, bo wyniki dobre wiec nie mam brac, sex mam wdrazac ale łagodnie ;-)

miłego dnia ;-)
 
papciarkowa cieszę się, że wszystko jest dobrze!!! :)

Ja Święta jeden dzień u mamy a jeden u teściowej, także jedyne co to ciasto piekę.

Odnośnie zamkniętego wątku - świat jest mały, ja jak byłam w pierwszej ciąży to dwie koleżanki mnie wyśledziły i podczytywały na forum.

Ale .... z 10 lat temu wystawiłam na allegro zestaw perfum, które dostałam od teściowej, a mi się nie podobały....koleżanka teściowej mnie wyłapała, przekazała dalej i byłam spalona przez pół roku u teściowej :D
 
@Megg jak wdusisz cytryne nie jest az tak źle
@aria cale 2,87mm później wkleje fote jak m mi odda bo sobie gdzieś schował

Wlasnie pobralam.wyniki z diagnostyki tsh pueknie spadlo z 3.67 na 0,67 ale za to wapń mam.za nisko echh znowu zęby ucierpią.
Wlasnie dzwonila kumpela ze podrzuci mi swoja core zeby moja mloda miala zajecie a od jutra.juz luzik bo m ma nocki wiec moge lezec
 
Czesc Dziewczyny

Szalejecie, musze nadrobic chyba z 30 ostatnich postów. Nie mam jakos ostatnio sily pisac bo znow jakas sennosc mnie ogarnela i szybko wieczorem padam, potem budze sie o 23-24. Po ostatnich stratach bylam troche zdolowana, ale wczoraj mialam usg i jest ok. Ale nie mam zdjecia nawet, za tydzien mam prenatalne, wiec dokladnie wszystko zobacze. Moj gin jednak nie ma za dobrego tego usg i na poczatku czulam sie niepewnie bo nie bylo za dobrze widać:-/ na szczescie serduszko bije. Mam nadzieje, ze juz moge odetchnąć bo to 12 tydzień.

Witam nowe mamy!

Madziula przeczytalam, ze jestes chora, w razie koniecznosci juz chyba lepiej brać antybiotyk niz chodzic z jakims zapaleniem jak to juz cos powazniejszego. Ale lekarze czesto boja sie dac antybiotyk w 1 trym.

Te brzuszki to i tak małe macie :) pewnie pobilabym Was w wielkosci ;p od tygodnia to juz w ogole mam tak wywalony, ze niektore dziewczyny w 7 mcu takiego nie maja.

Jak na razie to w najblizszym moim otoczeniu sami chlopcy sie zapowiadaja ;) sporo znajomych teraz w ciąży.

Co do tesciowych to najgorsze sa te rade jak dziecko małe ;) moja mieszka 15 min od nas, ale dobrze, ze nie ma prawka ;)

A, Papciarkowa widzialam, ze bylas u dr. Dobrze, ze wszystko w porzadku, nie strasz nas tak wiecej ;)
 
reklama
Papciarkowa a jaka dawke bierzesz? Mi ostatnio skoczylo tsh do 4,8 ! Endo nieznacznie zwiekszyl dawke i wczoraj robilam po tygodniu juz kontrolnie, troche szybko ale boje by jeszcze nie wzroslo. Wynik dopiero w poniedz. poznam.


Na otwartym to chyba brzucha nie pokażę ;p a nuz mnie ktos po nim pozna hehe :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry