reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Dzieki kobietki
Ruda tak wlasnie zaczęłam,ściągam tylko po 50 ml no i szałwie dzisiaj kupiłam moze troche przyhamuje :)
Ala a ty przez dzien ściągasz czy nie musisz?
 
reklama
Jurczux my tylko pampers używamy narazie 2 ale już mam w pogotowiu 3 Dady nigdy nie miałam na pupce bo przy naszym trybie robienia kup one by pewnie nie dały rady takie są malutkie . Śliwka widzisz wystarczy napisać co nas trapi a napewno ktoś wyciągnie pomocna dlon forum jest poto aby pytać
 
Inka mam przyjsc na cytologie po @ tylko ze jej nie mam
Lekow nie dostalam bo jak mowil gin jak nie ma uplawow to nie trzeba nic brac narazie



Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Śliwka z tego co wiem to na wzmożone napiecie jest rehabilitacja metodą vojty. Dzieci faktycznie płaczą podczas ćwiczeń, ale nie dkatego że je boli tylko dlatego, że wymuszasz u nich pewne reakcje i ułożenia.
My też mamy lekką asymetrie, która juz prawie ustapila. Rowniez zaczelo sie od tego, że młoda brala tylko jedną raczke do buzi. Duzo mojej winy w tym bylo boby zawsze bralam ja na jedna strone i kapalam tez stojac zawsze po jednej stronie. Jak cos to posz i ja i Wiola cos tam wiemy :)
 
Do góry