reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Dziewczyny mam problem z odparzona (chyba) pupa. A raczej z przedu kolo jajek ma plac czerwony i niczym nie moge tego zlikwidowac. Uzywalam juz sudocremu, bephantenu, oleju kokosowgo...miala ktoras z Was taki problem?

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
Spróbuj linomag zielony ... jest relacyjnych przynajmniej na Mikiego ; ) jak mi się odparzyl nic nie pomagało a linomagiem.posmaeowalam raz i id razu poprawa ... po 2 dniach śladu nie było :)


 
reklama
inka mam nadzieje ze z pupa małego już lepiej

śliwka jakie to troski nie pozwalają ci radośnie spędzać czasz z maluchem ?
 
Dziewczyny jak mam zmniejszyć laktację? Ograniczyłam odciągania mleka z 5 do 3 na dzien i nie wiem co dalej:) Rano po przebudzeniu cycki pełne musze odciągnąć pozniej w ciagu dnia tez sie zbiera mleko i przynajmniej raz musze je sciągnąć no i wieczorem znowu mam przypływ. Nie chce brać leków hamujących laktację bo jakimś cudem moj mały ciagle je cyca w nocy i chciałabym zeby tak zostało jak najdłużej ale zabawy z laktatorem juz mam dosyc. Macie jakies pomysły
 
A dziewczyny które używają dady używacie tych premium czy extra soft? Jest jakaś różnica? Powiem Wam szczerze że one nie wychodzą jakoś super taniej niż oryginalne pampersy a myślałam że to taka przepaść [emoji14]

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agica z szalwia uwazaj mi bardzo wyhamowala laktacje juz po jednej saszetce! Ale mialam mocny nawal wtedy. Jeszcze mieta pomaga. A ja nawet nie wiedzialam ze sa rozne rodzaje dady....nawet nie wiem jakie mam [emoji6]

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agica ja tak karmie. Ze tylko w nocy i czasem uda się raz w dzień jak zalapie. Ja pije na poprawienie laktacji femalti... bo wydaje mi się ze mam za mało.bo nic mi nie wycieka w dzień .
 
reklama
Patrish
Synek jak byliśmy w szpitalu gdy miał miesiąc na badaniach usg glowy okazało się że ma asymetrie w lewej pukuli która mieści się w górnej granicy normy. Zalecano obserwować jak się będzie rozwijać. Okazało się że wybrałam bardzo olewajacego pediatra i zignorował mnie jak mu zglosilam że maluszek nie widzi jakby lewej rączki. I tak zmieniłam lekarza. Byliśmy u neurologa i taka diagnoza że neurologiczne wporzadku tylko maluszek jest pokrzywiony z ułożenia w brzuszku i zalecenie rehabilitacji. I lekarze od rehabilitacji stwierdził wzmożone napięcie mięśni i teraz czekamy na rehabilitację. Martwi mnie jak to długo można potrwać, i czy maluszek będzie płacić podczas tych zajęć. Do tego wszystkiego dochodzi to że w mojej miejscowości nie ma żadnego ośrodka dla takich maluszków i będę jedzie na to rehabilitację 35km. I takie to troski martwią moja głowę.
Jak ktoś już miał rehabilitację na wzmożone napięć to będę wdzięczna jak napisze jaki przebiegają takie zajęcia .
 
Do góry