reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Juz nie tak dawno w tv mowili o jakims ktory mial cennik nagrali rozmowe z nim ukryta kamera a potem po slubie matce panny mlodej oddal kase,chyba glupio mu sie zrobilo:D
 
reklama
A wiesz to ja bym grzecznie zapytała od kiedy sakrament jest do kupienia? I czy nie jest mu głupio brać pieniądze sprawowanie mszy świętej? Dokładnie tymi słowami ale grzecznie.. może coś by go ruszyło...

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eh czytam was dziewczyny tylko.czasu brak aby napisać. Każdą wolną chwile wieczorem odsypiam. :) po.nowym roku starsza córka idzie do.przedszkola więc trochę łatwiej będzie.. przynajmnirj do momentu aż czymś zarazi młode...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do chrztu to też nie miałam jeszcze weny aby się tym zająć. Ojców chrzestnych mamy wybranych ale z matkami mam problem. Oczywiscie tesciowa oburzona, że jednym z chrzestnych będzie.przyjaciel męża bo przecież tyle kuzynów mają...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My też na chrzestna wybraliśmy moja przyjaciółkę.. Tez było zdziwienie bo mam dwie szwagierki, ale uznałam, że pomimo że je bardzo lubię to chce aby matka chrzestna była i dla taka bardzo ważna :-) ale uszanowali wybór :-)


Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pedofil jeden:D jak ja nie lubie ksiezy

Betka jak ja któregoś razu w kościele usłyszałam jak ksiądz w odniesieniu do imigrantów mówi, że nie każdego trzeba lubić to myślałam, że wyjdę. I wiesz nie ważne jakie ja mam tu zdanie czy on prywatnie, ale jako ksiądz to powinien nawoływac do miłowania bliźnich
 
Ostatnia edycja:
Do góry