reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Hej... Kurcze jak było u Was na Wigilię?
Bo u nas niby ok aż do 21 gdzie mały tak się zaczął zanosić płaczem, że nam się zatkał! Godzinę ponad trzeba było uspokoić :-( biedny mały :-( niby było u nas ale jednak 4 inny osoby i w ogóle inny rytm... Masakra :-(
Jutro idziemy tylko na obiad i zaraz wracamy, bo jeszcze u rodziców nie był wcale.. A tam jeszcze pies jest...


Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tekila to u mnie podobnie maly u tesciow caly czas markotny,zasnal raz na 15min a tak to jesc i na rekach nosic i placz wrocilismy myslalam ze od razu zasnie to po meczarni dopiero teraz zasnal...to ja tez ide spac;)
 
Współczuję Tekila. Oby szybko ptxrszło. U nas na Wigilii też płacz ale jak jechaliśmy już do domu to zrobiliśmy rundkę wokół miasta i mała usnęła i w domu kak się obudziła to tylko ją przebrałam i nakarmiłam i mała padła :)
 
u nas płacz od 21 -23 dziecko całkowicie wybite ze swojego rytmu- NIGDY Więcej !! trzeba być czasem egoista i nie słuchać rad innych jakoby dzieci mogą spokojnie spać gdy jest głośno i najlepiej to by je w halasie wychowywać
 
A ja właśnie myślę, że go za mało do innych woziłam, że jak nie zaczniemy bywać to zawsze tak będzie?
Fakt co nas wypadało trochę ludzi ale to 2 sztuki... I na krótko...

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila zdrowka!
U nas chyba procentuje to, że z małą coagle gdzies jezdzilismy, wkurzona bylam ze z malym dzieckiem, za to teraz ona u kazdego usnie, z każdym pogada i nie odreagowuje gdy dookoła dużo ludzi.
 
reklama
Do góry