reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Mój synek jeszcze zaciska ale na czas żeby przestać :-) zresztą każde dziecko rozwija się w innym tempie i nie ma co się innymi wzorować bo można się wpędzić w nerwice :-) zawsze zanim zaczniemy się martwić trzeba wyłączyć wujka Google i zapytać lekarza :-)

A my dziś niestety mamy potwierdzenie, że mały ma przepuklinę pępka :-( póki co mamy mu przykleić 5 zł i tak ma chodzić, do tego często ma leżeć na brzuszku i uniknąć mamy dużego płaczu. Jest szansa, że do 3 ms się samo wchłonie. Jutro przyjdą specjalne plastry ale nie wiem czy je użyjemy bo mają pomóc bardzo mocny klej który ciężko się ściąga, wiec pewnie będzie chodził z 5;-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja dziwnym trafem odrazu po urodzeniu wyglądałam jak przed ciąża waga cala zeszła odrazu do 65

niepotrzebnie się martwiłam o wisząca skore rozstępy i wagę matka natura jakoś zadziałała i nie mam z tym żadnych problemów
 
Ani woda ani herbatki mojej nie pomagaja niby jest na piersi ale po 5 dniach bardzo ją meczy brzuch. Dzisiaj zadziałał czopek i dziecko od razu szczęśliwe
 
Co do wagi to mi tez jeszcze prawie 5 zostalo ale ja i przed ciążą przytylam i nie wiem czy kiedykolwiek wrócę do swojej wagi ale nie czuję się z tym bardzo źle. Po nowym roku chcę zacząć fitness moze pomoze. Najgorzej ze Mala ma 10 tygodni a ja mam już drugi raz okres:-(
 
reklama
Do góry