reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
U nas tez spokojna noc, odłożyłam małego do łóżeczka o 23 i sam zasnął, przespał cało noc po 5 musiałam go budzić na śniadanko, najadł sie i spał dalej.
Ja o chrzcie jeszcze nie myślała ale pewnie w lecie zrobimy, chciałabym je zrobić na miejscu ale pewnie pojedziemy do polski zeby nasze mamy sie nie obraziły.
Wiki no to teraz możecie sie zabrac za "robotę":) ja sie przyznam ze o sexie nawet nie myślę, maz cos przebąkuje ale ja mam chyba traume po porodowa:(
 
Dziewczyny u nas łóżeczko jest jako dostawka wiec bez rewelacji, kurde moja dalej spi bardzo niespokojnie i budzi sie czssto to na cyca to na klepanie po pupie. masakra... przespac ciagiem os 24 do 7 marzenie, jak na razie nie osiagalne dla nas. my będziemy chrzcic za dwa lata o ile książę nie bedzie robił problemow, że bez ślubu jestesmy bo wtedy odpuscimy temat
 
My dziś przerw miałyśmy chyba z 5 w tym jedna dluzsza bo karuzela ją mocno zainteresowała. Tak was czytam i zazdroszczę, Wiola tobie najbardziej! też mialas dziecko wymagajace i taka zmianna ! u nas w tym temacie jest co raz gorzej. Był tydzień gsy bylo super, nawet pisałam, a teraz jest tak samo jak nawet gorzej
 
Ojej Dzidzia będzie dobrze.
Moja też spi ze mną bo mojego nie ma cały tydzień. Kurcze jak ja nie lubie tych lekarzy tutaj byłam na wizycie i nawet mnie nie obejrzeli tylko sie spytsli czy coś boli i to wszystko. Aż z tej ciekawości sama się obejrzałam i jestem przerażona wygląda to tak jak by coś tam ze mnie wylatywało(przepraszam za opis). Już sie boje czy jest wszystko ok.
 
U nas też noc spoko. Mała usnela 20.20 (wow), za pół godziny się obudziła i po 15 minutach lulania usnela. Pobudki o północy, 3.20 i 6.30. wczoraj miała w ogóle bardzo dobry dzień i dzisiaj też nie najgorszy więc chyba zdecydujemy się pojechać na tydzień do moich rodziców bo już sama swiruje. Chociaż prawie codziennie ktoś przychodzi to mi się nudzi a dzidzia dobrze znosi towarzystwo.

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzidzia biedactwo małe:( daj znac co lekarz powie.
Patka to nawet Cie nie obejrzeli tylko spytali??
Nasz spi w lozeczku,ale dwie przerwy w nocy na jedzenie sa zawsze.
My po spacerku,chcialam robic obiad ale niestety sie nie da bo glodomor przy cycu bedzie teraz mi lezal.
 
Do góry