reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Tak jak czytałam to kołki to tak przeraźliwe Krzyki że nie można uspokoić dzidzi i do tego w tych samych godzinach więc u Ciebie wszystko się zgadza...
U mnie bardzo pomaga na spanie w łóżeczku to że jest ono bujane. Teraz dziękuję mojemu bratu od którego je dostaliśmy, bo ona budzi się po odłożeniu a bujanie jej często pomaga przysnac czy nawet czasem zasnac. Także polecam. Szumisie się u nas nie sprawdzily, a mamy 2... Tylko jak idziemy na spacer to wkładamy jej telefon z aplikacją z dźwiękiem suszarki i to pomaga ;p
Śmierć tego dziecka. To straszna tragedia. Nie wyobrażam sobie. Ja zawsze jak przechodzę to zagladam czy mała oddycha a mój mąż mówi że mam paranoję...

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A czy wasze dzieci tak nerwowo ruszaja nogami rekoma jak sa zle? Moj tak mial jakis czas temu szarpie cyca jak je wygina sie czasem placze jakby na sile za chwile znow je spokojnie nam to od wczoraj wrocilo myslalam ze nigdy nie zasnie teraz tez je i wierzga caly az cycki bola w dodatku budze sie a ten podrapany na nosie bo jak ma te nerwy swoje tak raczkami mocno fika i musial sie drapnac teraz wyglada...
 
Wiktorka ja po karmieniu wsadzam małego do ciepłego łóżeczka .gdy karmie zawsze jest otulony flanelka która wędruje z nim do łóżka ona tez jest cieplutka .dzieci w 5 tygodniu lubią ciszę wiec teraz jak chce aby głęboko spał rezygnuje z kołysanek i wszystkich innych szumiących uspokajaczy pod żadnym pozorem nie daje smoczka bo jak wypadnie jeszcze większy dramat
 
Moja zauważyłam że jak nie bardzo jest głodna to tak szarpie. Jak marudzi i często ja przystawiam bo mlaska i płacze to tak nie wie czego chce, a jak ze 3h nie je to jest spokojna. Moja jak zasnęła wczoraj koło 23 to spała do 4.30 i od 6 do teraz
Szok.

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiktorka współczuję moja narazie nie ma kolek ale nie chce zapeszać... A u mnie jest kryzys laktacyjny cycki ciągle miękkie jak by sie w ogóle nie napełniały...
 
Mojemu tez zaczęły sie problemy z brzuszkiem:( znajoma ma jakis magiczny preparat obiecała podrzucić dzisiaj, mam nadzieje ze pomoże. Moge go nosić i bujać w dzien ale jak w nocy nie prześpie chociaż paru godzin jestem do niczego:(
Dzisiaj nad ranem wzięłam meza tel i obejrzałam filmiki z cesarki pierwszy raz!! Maz oczywiście nie filmował wnętrzności ale na jednym filmie niechcący widać jak mi tak grzebią, masakra jak w rzeźni. Ale bede miała pamiątkę, zostawię sobie ten film jako antykoncepcję:)

Betka moze Bartus ma fazę wzrostową albo rozwojową ze tak z cycem walczy.

Jurczux zazdroszcze:)
 
reklama
Na dwa dni mamy odstawic cyca i sprobowac to mleko nutramigen. mam odciagac laktatorem co 3 h zeby laktacje podtrzymac i za dwa dni zaczac znow wprowadzac kp przez ten czas odstawic mam calkowicie mleko i nabiał. moze sie tez okazac ze w ogole bede musiala odstawic cyca. Najbardziej sie tego boje powiem szxzerze.
 
Do góry