reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Wiki nie wiem co Ci doradzić:( mi jest łatwiej bo mam dostawkę jak mały marudzi po prostu kładę głowę do jego łóżka i go przytulam, zaraz sie uspokaja:) jak go karmie na leżąco z drugiej piersi i lały leży po środku tez mam stresa jak zasnę ze go przydusimy.
 
Caly dzien odkladam ją do lozeczka nawet na wpol śpiąca i przesypiapo 10/15 min nawet raz zasnela sama. teraz będę robic tak codziennie, chyba czas zaczac wychowywac to moje dziecko. Dzis w nocy tez zapowiedzialam walke... moja ma chyba skok rozwojowy dzis tylko placze, spi i duuuzo je. Skonczylysmy 5-tydzien w niedziele to chyba mozliwe nie?
W ogole mojego chlopa znajomy sluchajcie wrocil z weekendu i ich dziecko 3 miesieczne rano sie nie obudziło, chyba śmierć łóżeczko. Straszne, ciagle o tym mysle :(
 
O nieee, co za koszmar! Wiktorka, wiesz coś więcej jak to się stało???

Dziewczyny, słyszałyście o masażu Shantala? Podobno to jest świetny sposób na wyciszenie niemowlaczka przed snem. znajomych uczyli tego na szkole rodzenia i tak mnie to zainteresowało, że poczytałam trochę o tym dzisiaj i obejrzałam parę filmów na Youtube i chyba dzisiaj spróbujemy :)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O to i ja zaraz zobacze. Wiola nikt nic nie wie, pewnie ta smierc lozeczkowa lub dziecko na cos chorowalo i nie zdiagnozowali. Straszne nawet wyobrazic sobie nie moge takiego dramatu, a ostatnio widzielismy zdjecia na fb i zachwycalismy sie dzieckiem bo takie sliczne :(
 
Matko biedni Ci rodzice co za tragedia. I tak sobie myśle narzekam na moją małą ale nie wyobrażam sobie teraz życia bez niej.
 
Dziewczyny nie wiem co jest od tygodnia miedzy 21 a 23 ,moje dziecko drze sie jakby ktos ją ze skory obdzieral. Nie wiem czy to kolki czy nie, a jesli kolk to czy mozliwe by nic na nią wtedy nie dzialalo? wczoraj polozylam jej reke na policzku to tak sie rozdarla jakbym jej krzywde robiła. Nie wiem co robic, ostatnio każdy wieczor to dla mnie koszmar. żeby bylo smiesznie od 20 do 20.40 grzecznie zasypia w łóżeczku
 
reklama
Do góry