reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Bellina tylko, że ja tez zaobserwowalam że wraz z tym jak zaczelam pic mleko ubniej pojawiły sie i krostki i zaczela miec aż tak mocne kolki. Myślę, że lekarz jednak wie co robi, mocno wierze że spuszczajac mleko laktacja bedzie pobudzona...
Najgorsze dla mnie i tak jest to że smoczek wzięła, tak dlugo nie chciala a dzis haps i zasnela.
 
reklama
U Zosi gorzej.. miała duszności i przewiezli ja na oiom do innego szpitala. Niby nie ma tragedii bo nie jest zaintubowana tylko trochę tlenu dostaje...
Nie mam pojęcia co robić bo tutaj powiedzieli ze to wirusowe i, że ten antybiotyk co dostawali to jest podawany jako ostateczność przy sepsie. ... a Tymek został w tamtym szpitalu i nadal dostaje ten antybiotyk ale jemu się poprawiło i wygląda już dużo lepiej.....
Nie mam pojęcia co robić. Tam gdzie leży zosia brak miejsc na innych oddziałach a jeśli nawet się znajdzie to sale są wieloosobowe wiec napewno złapie coś innego, a tam mamy izolatke i poprawia mu się na tamtym leczeniu....
Teraz jestem u Zosi, a na noc jadę do Tymka.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej my od dwóch dni mamy problem z zasypianiem. Chyba to skok bo idzie na jutro 5 tydzień.
Aż mnie dziś głowa boli od tego wrzasku 8-} ;-) teraz mąż poszedł go nosić bo ja musze chwile odpocząć.. Biedny synek bo się męczy strasznie:-( tez niby to brzuszek ale póki co stawiam na skok,.

Beata nasz synek tez tak nerwowo macha rączkami, czasami odpycha mnie lub szarpie za pierś.. To chyba tak jest czasami :-)

A kiedy szczepicie ten pierwszy raz? Nam położna doradziła czekać tak do 10-12 tygodnia. Kazała głupa udawać u lekarza, że nie wiedziałam, że trzeba wcześniej się umówić na szczepienie i wtedy juz z góry mi przesuną z tydzień dwa, później będą święta to mam powiedzieć, że pół rodziny choruje i dopiero w styczniu iść :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Wiki zrób te badania z krwi tam wyjdzie czy ma problemy z laktozą bo dziś wszystko zrzuca się na skazy itp a te białe krostki to naprawdę mogą być od tysiąca innych rzeczy. A lekarze idą na łatwiznę i każą dać mm bo im tak łatwiej.

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czekam do piątku i sie wszystko wyjasni juz dzis bedzie w zasadzie wiadomo bo dzis tylko to nutramigen pije. Lekarka nie chce zebym rezygnowala z kp tylko chce zebym wywliminowala nabiał. Te dwa dni są po to żeby i moj organizm sie oczyścil. A skaze tylko podejrzewa, choc stawia na kolki.
Ja szczepie w przyszlym tygodniu to bedzie 6 tydzien, boje sie czekac u nas rotawirus panuje, zresztą po co kusić los.
Kamila biedna jestes, trzymaj sie !
Betka moja tez tak robi czasami chociaz wtedy zazwyczaj nievjest głodna
 
Jak tak szarpal piers i plakal utulilam go potem na chwile odlozylam do lozeczka a ja sciagnelam mleczko i podalam mu w butli i wyciuckal ladnie i spokojny teraz spi bo go cycem dokarmilam i juz spokojnie.
On chyba wyczail ze z butli szybciej leci a byl tak glodny i nie chcial piersi ale pewnie potem bedzie powtorka z rozrywki wieczorem z tym kopaniem i nerwami.
Wiktoria pewnie Ci ciezko tak nie przystawiac do piersi,mam nadzieje ze sie polepszy i dalej bedziesz mogla karmic.
Ja z tym mlekiem tez nie wiem czy moge pic i ile ale ewentualnie jak mala kawke sobie robie to tylko do niej wlewam odrobine.
Jak bylam.u lekarza tez pytala czy duzo nabialu jem w sumie codzien ale nie niewiem ile.
 
Kamila współczuje, trzymam kciuki za Zosie mam nadzieje ze szybko dzieci wrócą do zdrowia:) trzymaj sie dzielnie i odpoczywaj kochana czasem musisz mieć sily zeby zając sie maluchami jak do domu wrócą.

Betka moj tez z cycem dzisiaj walczy, brodawki poobgryzane, spac nie chce tez bym chetnie odciągnęła i z butli mlesia dała ale boje sie ze cyca nie bedzie pozniej chciał.
 
Generalnie do 2 tygodni nie powinno się dawać z butelki żeby dziecko nie zaburzyło sobotę odruchu ssania i aby unormowała się laktacja a później z tego co czytałam można ale okazyjnie :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mojej daje z butelki bo inaczej się nie najadała. A potem sama upomina się a raczej wrzeszczy,bo chce do cyca. Ale jak jest konieczność to je z samej piersi i daje radę.
 
reklama
Super ze wasze dzieci potrafią z cyca i z butli, jak moja córa była mała podałam jen raz butle no i juz nigdy nie chciała cyca:( czasem w nocy go memłała jak smoczka, no i przez 3 miesiące pokarm odciagalam. Dniami i nocami na dojarce wisialam dlatego sie tak boje tej butelki.
Synuś spi juz godzinę to dzisiaj rekord a ja glupia zamiast sie zrelaksować i odpoczac to sprawdzam co pięć minut czy dycha
 
Do góry